UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


Vypočujme starších│Kulturblog

258 Zhliadnutia
Kulturblog
637
Publikované 16 Mar 2021 / V História

⁣Množstvo ľudí si na svojich rodičov, či starých rodičov nevie nájsť čas. Sme presvedčení, že je to chyba. Sme im vďační za množstvo vecí a stále nám majú čo povedať. Treba mať na pamäti, že tzv. orálna história je subjektívneho charakteru ovplyvnená množstvom faktorov. Aj zo skúseností od pamätníkov si však vieme dotvárať obraz o tom, ako vyzerala naša minulosť. Prosíme Vás, aby ste najstaršej generácii venovali zdravú dávku pozornosti a nenechali ju osamote.

Aj toto video vzniklo len vďaka vašej podpore!

Upozornenie:
Citlivé dušičky, ktoré si myslia, že ako jediné majú právo na názor a patent na pravdu, nech si toto video radšej ani nezapínajú.

Podporte náš projekt:
https://kulturblog.sk/podporte....-nas/preco-podporova

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

FilipF
FilipF 1 rok pred

Do propagandistických médií nedajú svedectvá kresťanov, ale len židov. Áno, židia cez vojnu trpeli, ale pýtam sa kresťania snáď netrpeli, kďe boli židovské a cigánske obyvateľstvo keď sa bojovalo na fronte? A ak má biť dr. Jozef Tiso vojnovy zločinec, nech ľuďom vysvetlia, prečo potom za Tisom stála značná časť slovákov, církev a aj samotný pápež, prečo Tisa prosili dokona aj komunisti, aby neodišiel z postu prezidenta? Je veľa pohladov na túto časť našich dejín a preto bola navrhnutá verejná diskusia, ktorú rázne odmietli liberáli. To asi o nie čom svedčí.

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce