UPOZORNENIE: Vimo prechádza zmenou prevádzkovateľa.
Prosíme o trpezlivosť v prípade, že niektoré funkcie nebudú bežať, alebo vypadne systém. Ďakujem.

Nasledujúce


Vypočujme starších│Kulturblog

206 Zhliadnutia
Kulturblog
557
Publikované 16 Mar 2021 / V História

⁣Množstvo ľudí si na svojich rodičov, či starých rodičov nevie nájsť čas. Sme presvedčení, že je to chyba. Sme im vďační za množstvo vecí a stále nám majú čo povedať. Treba mať na pamäti, že tzv. orálna história je subjektívneho charakteru ovplyvnená množstvom faktorov. Aj zo skúseností od pamätníkov si však vieme dotvárať obraz o tom, ako vyzerala naša minulosť. Prosíme Vás, aby ste najstaršej generácii venovali zdravú dávku pozornosti a nenechali ju osamote.

Aj toto video vzniklo len vďaka vašej podpore!

Upozornenie:
Citlivé dušičky, ktoré si myslia, že ako jediné majú právo na názor a patent na pravdu, nech si toto video radšej ani nezapínajú.

Podporte náš projekt:
https://kulturblog.sk/podporte....-nas/preco-podporova

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

FilipF
FilipF 10 mesiace pred

Do propagandistických médií nedajú svedectvá kresťanov, ale len židov. Áno, židia cez vojnu trpeli, ale pýtam sa kresťania snáď netrpeli, kďe boli židovské a cigánske obyvateľstvo keď sa bojovalo na fronte? A ak má biť dr. Jozef Tiso vojnovy zločinec, nech ľuďom vysvetlia, prečo potom za Tisom stála značná časť slovákov, církev a aj samotný pápež, prečo Tisa prosili dokona aj komunisti, aby neodišiel z postu prezidenta? Je veľa pohladov na túto časť našich dejín a preto bola navrhnutá verejná diskusia, ktorú rázne odmietli liberáli. To asi o nie čom svedčí.

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce