Nasledujúce


Milan Uhrík : Neprovokujte nás, neprovokujte strednú Európu

215 Zhliadnutia
REPUBLIKA
362
Publikované 19 Oct 2021 / V Politika

⁣Milan Uhrík bez servítky predsedníčke Európskej komisie von der Leyenovej: "Neprovokujte nás, neprovokujte strednú Európu. Nesnažte sa nám vnucovať ideológiu a spôsob života, s ktorým nesúhlasíme!"
V EÚ sa črtá naozaj veľký konflikt. Dnes prebehla v Európskom parlamente jedna z historicky najtvrdších debát. Poliaci 🇵🇱 na čele s ich premiérom Morawieckim sa otvorene vzopreli nezmyselným príkazom z Bruselu. Európska komisia 🇪🇺 na oplátku oznámila, že za trest začne voči nim konanie s cieľom prinútiť Poliakov opäť poslušnosti.
V mene všetkých konzervatívnych Slovákov som vo vypätej diskusii jasne vyjadril plnú podporu Poľsku a Maďarsku v oblasti ochrany vlastnej suverenity. Verím, že čoskoro sa k nim pridá aj Slovensko, a že spolu vytvoríme silnú strednú Európu. Na to sa však do vlády musí dostať nová generácia odvážnych a rozumných politikov...
Tak, ako vravím veci na rovinu aj na Slovensku, tak som to úplne na rovinu a bez "politickej korektnosti" povedal aj najvyšším predstaviteľom v únii. Niekto im to už musel natvrdo povedať. Musia počuť pravdu a cítiť náš nesúhlas!
Máme toho už naozaj dosť. Nie sme kolóniou! Sme a budeme suverénnym štátom - stabilnou a úspešnou SLOVENSKOU REPUBLIKOU 🇸🇰

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Barezi
Barezi 8 mesiace pred

Vďaka pán Uhrík!...vyjadrenie potrebné ako soľ!

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce