Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

Nasledujúce


Miroslav Suja: Ako to vyzerá, keď si ekoteroristi kúpia novinára?

194 Zhliadnutia
REPUBLIKA
245
Publikované 26 Oct 2021 / V Politika

⁣Vážení priatelia, ozval sa mi redaktor časopisu SME, ktorý si žiadal vyjadrenie na jednotlivé otázky k pripravovanému článku o demagógii v ochrane prírody. Bral som to ako príležitosť pre dovysvetlenie, preto som redaktorovi poslal rozsiahle odpovede a argumenty vyplývajúce z mojich poznatkov v tejto oblasti. Výsledný článok však nemá nič spoločné s mojimi odpoveďami. Redaktor použil len jednu vetu z dvojstranového dokumentu. Článok je jednostarnne orientovaný, s cieľom vykresliť mňa ako aj hnutie Republika ako odporcov ochrany prírody. Aby ste si vedeli predstaviť ako fungujú média na Slovensku, prikladám vám celú konverzáciu a link na výsledný článok.
Článok:
https://plus.sme.sk/.../extrem....isti-nasli-novy-terc
Konverzácia:
https://uloz.to/file/sP3G6cEe8....JYa/konverzacia-sme-

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

kilo
kilo 1 mesiac pred

clanok z google cache: https://uloz.to/file/FJjE0lmjs....yPZ/extremisti-nasli
clanok na sme.sk: https://plus.sme.sk/c/22768217..../extremisti-nasli-no

citat "Keď ho štátny tajomník ministerstva životného prostredia Juraj Smatana (OĽaNO) upozornil na jeho správanie, Suja ho napadol.", ohovaranie, detaily na videu Miroslava Suju https://youtu.be/viK00Nt5364?t=130

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce