UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


Vláda ide zakázať vstup do prevádzok bez očkovania alebo testu. Segregačný zákon nesmie prejsť!

472 Zhliadnutia
REPUBLIKA
369
Publikované 23 Jul 2021 / V Politika

⁣Tlačová konferencia REPUBLIKY v NR SR: Segregačný zákon nesmie prejsť!

❗ Vláda chce dnes urýchlene schváliť tzv. segregačný zákon na vyčlenenie ľudí bez Covid pasov mimo spoločnosti. Bez Covid pasu (čiže bez očkovania alebo testu) majú mať aj zdraví ľudia zákaz vstupu do prevádzok či na hromadné podujatia.

Ide suverénne o najtotalitnejší zákon, ktorý chce vláda presadiť na Slovensku od čias neslobody ❌ Tento zákon možno bez preháňania porovnať so segregačnými zákonmi z obdobia 2. sv. vojny.

To, že vláda chce prijať takto drastické obmedzenia slobôd v čase, keď je Slovensko celé zelené v Covid semafore dokazuje jasne, že o vírus tu nejde. Ide o naučenie ľudí poslušnosti. Ide o vytvorenie systému štátnych priepustiek na slobody. Dnes zdravotných, zajtra bezpečnostných a politických.

Jednoznačne budeme hlasovať proti zákonu. A ak prejde, podporíme jeho napadnutie na Ústavnom súde a všade, kde to bude potrebné.

Túto tlačovú správu sme poslali do všetkých médií. Uvidíme, ktoré budú o nej informovať, a ktoré majú zapchaté ústa peniazmi zo štátnych kampaní.

Bojujeme za slobodu! ✅

Hnutie REPUBLIKA

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce