Nasledujúce


O VÍRUS TU NEJDE! AK SA NÁROD NEZOBUDÍ, UŽ NÁM NIKTO NEPOMÔŽE!

198 Zhliadnutia
REPUBLIKA
285
Publikované 15 Nov 2021 / V Politika

⁣Nechať sa ovládať mediálnym strachom je to najhoršie, čo môžeme vo svojich životoch podniknúť. Ak nás zlomia a donútia nenávidieť sa navzájom kvôli vymysleným deliacim čiaram, ľahšie sa im následne národ vovedie do tej najhoršej totality, akú si vo svojich životoch vieme predstaviť.
Vláda vôbec nebojuje s vírusom. Bojuje s národom a láme mu chrbticu v priamom prenose. Veď si len sami položte nasledujúce otázky:
- Podnikli kroky, vedúce k zlepšeniu zdravotníctva počas posledného roku a pol, vrátane letných mesiacov, kedy sa vírus takmer nešíril?
- Naliali miliardy, ktorými zadĺžili ľudí do dostupnejšej lekárskej starostlivosti a lepšieho ohodnotenia lekárov, ako aj zdravotných sestier?
- Viedli kampane a investovali do zlepšenia zdravotného stavu národa a prevencie, potrebnej pre lepšie zvládanie respiračných ochorení?
- Zabezpečili ľuďom kvalitné a dostupné lieky?
- Umožnili legitímnu vedeckú diskusiu viacerých odborníkov, s cieľom vyhodnotiť najlepšie kroky, vedúce k zlepšeniu zdravotného stavu obyvateľstva a postupov pre ochranu životov zraniteľných skupín?
Táto vláda len zamyká národ doma. Obmedzuje jeho pohyb a práva. Zakazuje mu verejne hovoriť čo si myslí, necháva policajné bioroboty mlátiť invalidov bez rúšok a núti každého do očkovania, o ktorom od začiatku iba klamú.
Nepripúšťajú iný názor a cenzurujú pravdu. Odmietajú debatovať a zavádzajú čoraz drakonickejšie pokuty za vyslovenie slobodného názoru. Nútia nás získať si povolenky na slobodný pohyb a nedovoľujú nám žiť ako slobodný národ. S vírusom a nemocniciami to však nič nerobí. Naopak, dosahujeme rekordné čísla mŕtvych.
Ani vám to nedáva zmysel? Aj vy ste zdesení zo smeru, ktorým sa Slovensko vybralo a posunu, ktorý národ za rok a pol dosiahol?
Rútime sa do záhuby a nástrojom našej skazy je panika. Strach a úzkosť, vyvolávaná v národe cielene, pomocou mediálnej mašinérie a stámilionových kampaní.
ZASTAVME TO BRATIA! BOJUJME ZA SVOJU SLOBODU!
17. novembra o 15:00 na Šafárikovom námestí v Bratislave.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Nasraný vepř
Nasraný vepř 2 mesiace pred

Pan Mazurek je borec. My jsme měli v PS pana Volného, ale z daleka to nebyl tak dobrý řečník.

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce