UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


Lekár a poslanec NR SR Miroslav Urban: „Ja som zástanca dobrovoľného očkovania."

158 Zhliadnutia
REPUBLIKA
369
Publikované 03 Nov 2021 / V Politika

⁣V súčasnosti sme doslova zahlcovaní informáciami o COVIDe. K tomuto vírusu sa vyjadruje množstvo ľudí - okrem lekárov aj politici, novinári, herci, atď. Všetci si pamätáme ako Igor Matovič označil odbornú štúdiu o miere smrtnosti od J. Ioannidisa, profesora medicíny zo Stanfordu, za kotlebovský hoax. Ide o príklad, ktorý ilustruje informačný chaos v tejto problematike. My sme sa preto stretli s poslancom NR SR a donedávna aj primárom interného oddelenia Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku MUDr. Miroslavom Urbanom, ktorý ako lekár ošetruje ľudí priamo na COVID oddelení. Aké sú jeho skúsenosti? Prečo je za dobrovoľnosť v očkovaní proti tomuto vírusu? Čo si myslí o vládnych opatreniach? Pozrite si náš rozhovor.
Youtube: https://youtu.be/wWpbcdTdPjM

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

Julotan
Julotan 9 mesiace pred

Nepotrebujem politika, ktorý podporuje dobrovoľné očkovanie. Chcem politika, ktorý odsudzuje povinné. Takto - jasne a zreteľne.

   0    0
Julotan
Julotan 9 mesiace pred

Netrúfam si situáciu zľahčovať, ani najmenej. Rozhodne však trvám na tom, že Maďarský, Český alebo Poľský vírus by sme tu na Slovensku znášali pokojnejšie. Naši politici, tí zodpovední politici by mali okamžite zodpovedne vycestovať a zodpovedne nám sem z neho zodpovedne priviezť. Tam ťažkoodenci občanov v obchodoch neriešia, dokonca, ani oprávnene. Zodpovedne sa pýtam zodpovedných politikov - ako je to možné, že už dávno zodpovedne nevycestovali, aby nám mohli zodpovedne zodpovedať ten prevelikánsky rozdiel v spôsobe života. Ak to do týždňa nebudem počuť od politikov 999, povedané slušne, považujem ich za nezodpovedných a už ani viacej ich za zodpovedne zodpovedných považovať nebudem môcť. A všetci, ktorí dovtedy umrú ...

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce