Nasledujúce


Diskriminácia a teror ľudí v Žehre musí skončiť!

226 Zhliadnutia
REPUBLIKA
201
Publikované 27 Apr 2021 / V Politika

⁣DISKRIMINÁCIA A TEROR ĽUDÍ V ŽEHRE MUSÍ SKONČIŤ!
Nádherná obec Žehra, na ktorej katastrálnom území stojí aj Spišský hrad je dlhodobo sužovaná problémami, vďaka miestnej osade a klanom, ktoré osadníkov na svoje obohacovanie zneužívajú.
Slušní ľudia musia bezmocne pozerať na to, ako osadníci neplatia za vodu alebo nájomné a obec im ešte za odmenu odpúšťa dlhy a znižuje ceny na symbolické euro.
Kriminalita, bitky, nulová hygiena a ďalšie klasické problémy osady, kde je viac než 90% miera nezamestnanosti sú trestom pre tých, ktorí chcú žiť slušne a nikomu nič neurobili. Vláda však stojí na strane asociálov a pripravila pre ich pohodlný život ďalšiu miliardu, ktorú zaplatia pracujúci ľudia zo svojich daní.
Takto sa ďalej žiť nedá. Stačilo by, aby analfabeti nemohli kandidovať za starostov a poslancov, aby diskriminácia slušných ľudí nebola podporovaná, ale trestaná, a aby zákon platil pre každého rovnako!
My sa týchto zmien nebojíme a pravidlá nastavíme tak, aby už nikto nemohol byť zvýhodňovaný a kriminálnici nemohli beztrestne zotročovať osadníkov v Anglicku a zdierať ich úžerou.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

achjaj
achjaj 5 mesiace pred

Miňo, ma nevystrelí teraz, tak nikdy. Bojujme, krúžkujem ťa aj nabudúce. Dávaj na seba pozor, si pre mňa posledné svetlo v tomto šialenstve. Kľud a rozvaha, zdar a sila, povinnosť a česť.

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce