Nasledujúce


Vakcíny zachránily milióny životů, byla to kvalitní vakcína za nízkou cenu Hláška roku pana 🤣😂👏☝️👀✔️

239 Zhliadnutia
Nasraný vepř
216
Publikované 15 Jun 2022 / V Alternatívne médiá

Česká Kotlina

Zobraziť viac
5 Komentáre sort Triediť podľa

Lisar
Lisar 14 dní pred

Po druhej dávke americkej močovky mojej manželke sa prudko zvýšil TK a začali jej vypadávať vlasy. Ak nás niekto začne tlačiť do očkovania tak mu rozbijem hlavu. Vakcína nepomohla nikomu.

   1    0
oldo
oldo 17 dní pred

Ať se rozhlížím po svém okolí,po své a okolních vesnicích,po svých známých a příbuzných jak chci,nikdo z nich neměl po očkování ŽÁDNÉ VÝZNAMNÉ problémy.Takže to strašení jsou lži.Na druhé straně,být mladý,RNA vakcínu bych nepoužil,myslím,že vakcíny tohoto typu by se měly zkoušet desítky let.Uostatních nemám problém.

   0    0
Zdenio
Zdenio 14 dní pred

Nepochopil jsi, že se jedná o Genovou terapii, falešně nazvanou vakcína. Pozdější neblahé následky experimetální vakcíny se teprve čekají. Třeba jsi byl mezi šťastnými,, co dostali jen Placebo. Asi nevíš, že byly i šarže smrtící. Nejde o virus, ale o byznys a špinavou apolitiku.

   0    0
Ľubomír Kundrát
Ľubomír Kundrát 17 dní pred

hnusaci len klamu to je taich kvalita a kopu neviny ludia za tu ich vakcinu zomreli, dam to aj ja napriklade že so mepoznal čo je to ta tromboza, a ščoho to je ? pred očkovanim som bol oki bez problemou, a po zaočkovani som po 2 tiždnoch dostal tu menovanu trombozu a som zaočkovony 2x a tu 3 davku keby som si dal pichnuť ta určite by som ani domu nedošiel, teraz sa nedam vôbec očkovať ja im kašlem na ich klamstvo, to je podvod žiaden covid ale običajna chribka.

   0    0
RugbyFan
RugbyFan 18 dní pred

Vepřová hlava. Ten snad zanedlouho taky pojde.

   0    0
kilo
kilo 18 dní pred

https://www.vimo.sk/watch/YfpoF9DrEsLSl4v - Bourla s kumpanmi z WEFu sa nadchli myslienkou, ze zredukuju populaciu o 50% za 5 rokov (co je vrazdenie, nie prirodzene vymieranie) a tento hnup bude umyselne klamat o zachrane zivotov sajrajtom z Pfizeru.

Clovek, ktory klame, je bezcenny. Je hanbou pre rodinu a pre narod.

   2    0
Zobraziť viac

Nasledujúce