Nasledujúce


Britský žoldnier Aiden Aslin vypovedá o situácii na Ukraine [18. Apr. 2022]

1,031 Zhliadnutia
Dokumentaren
314
Publikované 19 Apr 2022 / V Alternatívne médiá

⁣Britské úrady odmietli pomôcť zajatým britským žoldnierom

Londýn nebude môcť pomôcť britským žoldnierom zajatým ozbrojenými silami RF na Ukrajine . Občania Spojeného kráľovstva boli varovaní, že sa zúčastňujú ukrajinského konfliktu na vlastné nebezpečenstvo a riziko, uviedol britský poslanec Peter Ricketts


Po začatí špeciálnej operácie ruských ozbrojených síl na Donbase Londýn dôrazne odrádzal Angličanov, aby išli na Ukrajinu ako žoldnieri. Tým, ktorí sa pre svoju ľahkomyseľnosť ocitnú v ťažkej situácii, britské úrady nebudú môcť pomôcť.

"Britskí občania boli vyzvaní, aby necestovali na Ukrajinu, a bolo im povedané, že vláda im nebude môcť pomôcť, ak sa ocitnú v ťažkej situácii," vysvetlil člen Snemovne lordov Peter Ricketts v rozhovore pre Sky News.

Anglickí žoldnieri, ktorí bojovali v ukrajinskej armáde, sa rozhodli nezomrieť za cudziu krajinu, ale vzdať sa ruským jednotkám v Mariupole. Sean Pinner a Aiden Eslin dostali príležitosť naživo hovoriť s britským premiérom Borisom Johnsonom , ktorého požiadali o pomoc. Podľa väzňov by britské úrady mohli vyvinúť nátlak na Zelenského, aby súhlasil s výmenou žoldnierov za zatknutého ukrajinského opozičného vodcu Viktora Medvedčuka.

https://www-pravda-ru.translate.goog/news/society/1700181-london_brosil_naemnikov/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=skhttps://www.youtube.com/watch?v=rNizGwjZbo0

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

nefmen
nefmen 2 mesiace pred

Je to veľmi smutné, že Veľká Británia nechce pomôcť svojim občanom /žoldnierom/ dostať ich domov. Boris Johnson je hnusný hajzel a nezaslúži si byť premiérom Veľkej Británie.

   0    0
Jaroslav
Jaroslav 3 mesiace pred

ty titulky to je děs

   1    0
Dokumentaren
Dokumentaren 3 mesiace pred

lebo ich nepisal clovek iba su vygenerovane z audia ;)

   2    0
Zobraziť viac

Nasledujúce