Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

Nemocnica / koncept

4,874 Zhliadnutia
dannykollar
1,310
Publikované 20 Nov 2021 / V Politika

Zobraziť viac
4 Komentáre sort Triediť podľa

Sirach
Sirach 17 dní pred

Prečo biela rasa ,prečo ničia biely bielych tomu nerozumiem a čo sputnik ,aký máš na ten názor neviem o tom ,že by bol nejaký problém s touto vakcínou. Inak som sa zamýšlal aj ja nad tým Ruskom a zatiaľ sa Putin nijako nevyfarbil,neviem čo si mám o ňom myslieť v poslednej dobe.Inak si to trafil presne tí ľudia,ako by mali blok u nich žiadny argument neplatí.Pripadajú mi skutočne ,akoby ich niekto kusol a s nich sa stali zombíci, proste to tak je sú úplne mimo.

   1    0
dannykollar
dannykollar 16 dní pred

preco biela? lebo nas Sionisti vrazdia 130 rokov. kde sa deje diverzita a imigracia?

   1    0
Smokie
Smokie 16 dní pred

Z Putina si mnohí urobili hrdinu. Je Putin dobrák, keď vedie desaťročia krajinu s najväčším nerastným bohatstvom na svete a ľudia tam žijú na tak nízkej úrovni? Svet ovláda viacero klanov. Tí zo západu sú snáď ovládaní naozaj satanom a Putin nejakou inou mytologickou postavou. Ale ani jedni, ani druhí nie sú dobrí na ľudí. Robia si spolu biznis a držia ovce v stave, aby sa veľmi nebúrili.

   1    0
Archan59
Archan59 16 dní pred

@Smokie:

   0    0
Archan59
Archan59 16 dní pred

Až teraz mi docvaklo a taká myšlienka o radoslavom v komentári na tvoj koment a spomenul že Rusko a najväčšie bohatstvo nerastné na svete a že by nebolo v tom práve toto tak ako v Iraku a moju otázku kamarát ktorý tam bojoval celé tie roky že Kedy to skončí bola odpoveď dokým bude ropa alebo myslíš že už je to príliš veľká konšpirácia☻☻

   0    0
Sirach
Sirach 12 dní pred

@dannykollar: chápem ,ale prečo? ,prečo ideme sami proti sebe,aký bude mať význam,keď zmizneme s povrchu zemského

   0    0
RadoslavH
RadoslavH 17 dní pred

Viac takýchto videí priateľu. Super.

   3    0
Lucia
Lucia 17 dní pred

Danny presne toto napadlo aj mňa dávno, že zámerne a cielene je terčom Európa bielich

   4    0
Nasraný vepř
Nasraný vepř 18 dní pred

Z covidu a vakcín se utváří nové náboženství. Dnes jsem byl na obědě s očkovaným kamarádem a jeho první otázka byla jestli jsem se už naočkoval. Říkal jsem mu, že se naočkovat nenechám. Děláš chybu oni s vámi neočkovanými zatočí. (možná myslel i sebe :-) ) To já už se těším na třetí dávku, už aby to bylo. To byla jeho odpověď. Bohužel tito lidé bezmezně věří. Je argumenty nepřesvědčíte, oni už si svou víru (náboženství) vybrali. Bohužel. Nenechte se očkovat a zůstaňte zdraví. Váš Nasraný Vepř. PS.: Děkuji Danny za video. Otevíráš lidem oči a za to ti děkuji

   14    0
Zobraziť viac