Nasledujúce


Vládni poslanci nadávali protestujúcim občanom!

405 Zhliadnutia
REPUBLIKA
347
Publikované 23 Jul 2021 / V Politika

⁣Dnes som v parlamente za všetkých ľudí, ktorým táto fašistická vláda ide zobrať slobodu, povedal vládnym poslancom, čo si o ich zvrátenom konaní myslím. Rozdeliť ľudí na zaočkovaných s právami a nezaočkovaných bez práv, je nechutnou totalitou. Toto čestný a slobodu si vážiaci človek nikdy podporiť nemôže. Reakcie vládnych poslancov boli ale len pokračujúcim výsmechom ľudí, ktorí zo zúfalstva prišli pred parlament bojovať za svoju slobodu. Nadávali im do primitívov, dezolátov a kolotočárov... Vypočujte si, čo sa tam dialo sami a urobte si svoj vlastný názor.

Zobraziť viac
4 Komentáre sort Triediť podľa

Psycho
Psycho 10 mesiace pred

Bez ohladu ci ho neikto volil alebo nie, Mino hovorim kazdemu slovakovi ktory si este zachoval zdravy rozum od srdca.

   0    0
Psycho
Psycho 10 mesiace pred

Kto je teraz tym fasistom? Ked Kotlebovci ktori pre dvolabmi boili oznacovani za fasitov su dnes spolu so Smerakmi bohuzial v paralemente jedinymi ktorym ako sa zda este zalezi na zachovani slobody a demokracie.. ZVysok parlemntu, vsteky tie vladne strany su cisti gardisti..

   0    0
StefanJ
StefanJ 10 mesiace pred

Toto je jeden z najlepších prejavov Milana Mazureka. Z hľadiska formy aj obsahu. Ospravedlňujem sa, že sa vôbec zaoberám nejakou formálnou stránkou, keď tu ide o slobodu a možno aj o život. Život jednotlivcov, ale aj prežitie národa. Teraz je namieste sa zaoberať iba obsahom a tiež zdvihnúť zadky a niečo robiť.

   1    0
Jano
Jano 10 mesiace pred

Miňo gulomet je slaby odvar. Vyborne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce