Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

HRÁČ NBA JONATHAN ISAAC ZAČAL NA TLAČOVKE ROZPRÁVAŤ A... ALEBO RADŠEJ NEMAL?

361 Zhliadnutia
REPUBLIKA
245
Publikované 30 Sep 2021 / V Politika

⁣Ďalší profesionálny športovec, ktorému je súčasná hystéria a prenasledovanie slobodného názoru nepríjemné, sa vyjadril na tlačovej konferencii tímu NBA Orlando Magic. Video sa okamžite začalo šíriť.
211 centrimetrov vysoký rodák z 🇺🇸 Bronxu kultivovaným a inteligentným spôsobom odpovedal na otázky novinárov, ktorí očakávali skôr jednoliaty pohľad bez námietok a „promo“ známej osobnosti pre súčasný hit farmaceutického priemyslu.
Čo také musel povedať, keď magazín Forbes, Rolling Stone a ďalší spájali 🇺🇸 amerického športovca s pojmom „problém“ a len menšie denníky (ktoré nevlastnia a neživia reklamou veľké korporácie) si dovolili informovať o jeho slovách korektne - tak ako ich povedal? Uvidíte vo videu...

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

MestoNaVrchu
MestoNaVrchu 2 mesiace pred

Keď basketbalisti zahanbujú komentátorov denníka SME

   1    0
Anderkixa
Anderkixa 2 mesiace pred

Toto bola odvaha? Veď bol celý čas pokakaný až to z neho srší a hľadal vhodné slová.podstaty sa samozrejme ani nedotkol. Ostatne ako celá Republika....

   0    3
Kaki
Kaki 2 mesiace pred

Čo myslíš tou podstatou ?

   0    0
JanMajlath
JanMajlath 2 mesiace pred

No neviem. Podľa mňa bol odvážnejší ako jeho "kolegovia" a oveľa odvážnejší ako väčšina ludí na tejto planéte. Povedať takéto slová verejne, z toho kukajú problémy ako hrom. Vôbec sa nebudem čudovať ak ho mediálne zlynčujú a už si nezahrá ani okresný prebor.

   0    0
Zobraziť viac