Nasledujúce


REPUBLIKA rázne odmieta policajné obvinenie Milana Mazureka kvôli podpore protivládnych protestov

317 Zhliadnutia
REPUBLIKA
139
Publikované 03 Jun 2021 / V Politika


Policajné besnenie pokračuje. Dňa 2.6.2021 si poslanec NR SR a podpredseda hnutia Republika Milan Mazurek prevzal uznesenie, ktorým voči nemu polícia vzniesla obvinenie pre údajné spáchanie prečinu podnecovania, za ktorý mu hrozia až dva roky vo väzení.
❗ Dopustiť sa ho mal tým, že ako opozičný politik vyzval ľudí, aby protestom prišli vyjadriť svoju nespokojnosť so súčasnou vládou. Za pozvanie občanov na protivládny protest mu tak hrozia dva roky väzenia.
REPUBLIKA 🇸🇰 toto obvinenie rázne odmieta a považuje ho za politicky motivovanú snahu vlády o likvidáciu rastúcej opozičnej sily.
Obvinenie Milana Mazureka vnímame ako politický nástroj na jeho umlčanie a na zastrašenie celého hnutia REPUBLIKA, ktoré hneď po svojom vzniku prevzalo opozičnú iniciatívu aj v organizácii protivládnych protestov.
Vláda neváha využiť a vymyslieť už naozaj čokoľvek, len aby opozícii zavrela ústa. A to všetko v čase, keď sa najvyšší predstavitelia vlády zmietajú v sieti škandálov, ktoré na Slovensku nemajú obdobu.
Nevzdáme sa a budeme aj ďalej bojovať za slobodu, právo a spravodlivosť. Nedáme sa zastrašiť a neuhneme, bez ohľadu na to, k akým zákerným činom sa táto vláda zníži!

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

StefanJ
StefanJ 4 mesiace pred

Priložte do zložky aj toto video https://www.youtube.com/watch?....v=cBYROOdUzzY&t= je o slobode slova - citujem: "Doba, kedy sa bude za názory trestať a možno aj zatvárať do väzenia sa nezadržateľne blíži."

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce