Diskriminácia a teror ľudí v Žehre musí skončiť!

380 Zhliadnutia
Milan Mazurek
267
Publikované 27 Apr 2021 / V Politika

Nádherná obec Žehra, na ktorej katastrálnom území stojí aj Spišský hrad je dlhodobo sužovaná problémami, vďaka miestnej osade a klanom, ktoré osadníkov na svoje obohacovanie zneužívajú.


Slušní ľudia musia bezmocne pozerať na to, ako osadníci neplatia za vodu alebo nájomné a obec im ešte za odmenu odpúšťa dlhy a znižuje ceny na symbolické euro.

Kriminalita, bitky, nulová hygiena a ďalšie klasické problémy osady, kde je viac než 90% miera nezamestnanosti sú trestom pre tých, ktorí chcú žiť slušne a nikomu nič neurobili. Vláda však stojí na strane asociálov a pripravila pre ich pohodlný život ďalšiu miliardu, ktorú zaplatia pracujúci ľudia zo svojich daní.

Takto sa ďalej žiť nedá. Stačilo by, aby analfabeti nemohli kandidovať za starostov a poslancov, aby diskriminácia slušných ľudí nebola podporovaná, ale trestaná, a aby zákon platil pre každého rovnako!

My sa týchto zmien nebojíme a pravidlá nastavíme tak, aby už nikto nemohol byť zvýhodňovaní a kriminálnici nemohli beztrestne zotročovať osadníkov v Anglicku a zdierať ich úžerou.

Zobraziť viac
3 Komentáre sort Triediť podľa

bibiland
bibiland 3 mesiace pred

som uz v anglicku 12rokov a nemozem si nijako usetrit na dom ,kedze musim platit za vsetko ,vodu plyn ,elektriku,smetie ,najomne ,tv licenciu a ked ze chcem byt v obraze o tom co sa deje vo svete ,tak platim si aj internet a verte mi ,ze pri minmalnej mzde ,je to velmi tazke
takze ti co si vybudovali honosne domy alebo ich odkupili museli mat bocne prijmy a to od " bielych konov " ,cize ludi ,ktori ktorych zamestnali ,ale plat brali oni a k tomu ich este vyuzili na branie soc. vymozenosti a ak mate takych aspon 5 osob ,tak tyzdene mozu brat min . 1000 a viac libier a mesacne spolu so soc.benefitmi je to ovela viac a kde su pozicky ,ktore na nich vybavia a oni z toho nevidia nic
otrokarstvo este neprestalo existovat
ta tak si to oni dokazali postavit alebo kupit ,cest vynimkam ,ktori si zobrali pozicku vecsej sumy

   1    0
rloncek
rloncek 3 mesiace pred

Milan, to bude beh na dlhú trať. Boj bude ťažký, držím palce.

   3    0
Lumos
Lumos 3 mesiace pred

Absolútny súhlas, Milan !!

   2    0
Zobraziť viac