Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

ĎALŠIA VLNA DISKRIMINÁCIE. ALIBIZMUS MUSÍME UŽ UKONČIŤ.

125 Zhliadnutia
Radovan Andrášik
6
Publikované 05 Aug 2021 / V Politika

⁣VIDEO BOLO PÔVODNE UPLOADNUTÉ NA YOUTUBE DŇA 30.7.2021, NO ŽIAĽ PO PÁR DŇOCH DOŠLO K CENZÚRE VIDEA ZO STRANY ADMINISTRÁTOROV YOUTUBE.
----------
Slepo dôverovať vláde sa nevypláca, a už vonkoncom nie, keď dlhodobo ide proti zdravému rozumu, životom a zdraviu občanov. Doterajšie rozhodnutia svečia o tom, že za prioritu si zvolili svoje plnšie peňaženky. Lockdowny udreli aj do sveta detí a mládeže, žiakov a študentov. Bolo zaznamenané, že mnohí z nich majú už aj psychické problémy z dôvodov asocializácie, núteného odlúčenia sa od rovesníkov, čo zhodou okolnosti cynicky zneužila prezidentka Čaputová, úradujúca na Slovensku, keď im chcela akože pomôcť. Znefunkčnila referendum o predčasných voľbách, aj keď v Ústave je jasne uvedené, že za akých okolností nie je možné zvolať referendum. Na čo je nám, tu na Slovensku, takáto prezidentka? Na čo tu máme sudcov Ústavného súdu, keď odmietajú čítať zákony a Ústavu SR s porozumením?! Alibizmus musíme ukončiť! Inak nás ďalší lockdown, vyvolaný touto šialenou vládou, zničí už absolútne, či už fyzicky, psychicky, mentálne, emocionálne. Sme stále, tí, ktorí nie sme "vakcinovaní", vo väčšine (60:40), takže máme stále prevahu.
Radovan Andrášik
30.7.2021

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa