Nasledujúce


MINISTROVI GRÖHLINGOVI SME VRÁTILI PROPAGAČNÉ PAMFLETY O OČKOVANÍ DETÍ NA ŠKOLÁCH.

129 Zhliadnutia
REPUBLIKA
136
Publikované 09 Jul 2021 / V Politika

⁣⁣Rezolútne odmietame akékoľvek utláčanie alebo segregáciu detí, ktoré sa nedajú zaočkovať proti koronavírusu ❌ Tieto deti nie sú žiadni podľudia a nie sú ❤ o nič horšie, ako zaočkované deti.
Spolu s Mirom Heredošom, Adrianou Kráľovou a tuctom ďalších uvedomelých rodičov z iniciatívy DO ŠKOLY BEZ PODMIENOK sme preto ministrovi školstva boli vrátiť propagačné materiály o očkovaní detí, ktoré rozdávajú po školách.
Očkovanie detí 💉 experimentálnou geneticky modifikovanou vakcínou je maximálne nezodpovedné a riskantné.
Nikto nevie, aké dlhodobé negatívne účinky budú mať tieto vakcíny na ľudí (na deti) a čo to s nimi spraví o 5-10-20 rokov... Komu zlyhá imunita, komu objavia nádor, komu sa rozvinie iná choroba. Obzvlášť po každoročne opakovaných dávkach. To nie je konšpirácia, ale holý fakt (https://www.postoj.sk/83090/ko....likova-si-pomylila-p Očkovanie preto musí zostať maximálne dobrovoľné!
Zároveň posielame ministrovi školstva otvorený advokátsky list. Varujeme ho pred paragrafmi trestného zákona, ktoré systematickou diskrimináciou a apartheidom nezaočkovaných detí porušuje. Celé znenie nášho listu je v komentári.
Pán minister, pozor na zavádzanie segregačných opatrení! Božie mlyny spravodlivosti melú možno pomaly, ale isto ☝
Bojujeme za slobodu, za Slovensko! 🇸🇰

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce