Nasledujúce


Slovania na Ukrajine bojujú proti sebe, kým Američania si mydlia ruky za oceánom

718 Zhliadnutia
REPUBLIKA
362
Publikované 24 Feb 2022 / V Politika

⁣Pri pohľade na ruské rakety dopadajúce na ukrajinské územie mi láme srdce. Som smutný z toho, ako slovanský brat bojuje proti bratovi, kým ten, čo ich proti sebe poštval si za oceánom mydlí ruky a už teraz sa teší z toho, koľko na tom zarobí, a ako rodinu našich slovanských národov zase oslabí.
Nie, nedá sa povedať, že ruské rakety dopadajúce na ukrajinské územie sú v poriadku. A aj keď poznáme dôvody, pre ktoré sa Ruská federácia rozhodla na Ukrajine zakročiť, tento vojenský útok treba odmietnuť.
Bez ohľadu na okolnosti, musíme vyjadriť solidaritu s bežnými Ukrajincami, ktorí za nič nemôžu a ich dvory sa stali bojiskom veľmocí.
Riešením toho konfliktu nie je ešte viac zbraní, rakiet a mŕtvych ľudí, ale vyvážený dialóg, po ktorom voláme už celé mesiace, a ku ktorému vyzývame aj predstaviteľov slovenskej vlády.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Matej5115
Matej5115 4 mesiace pred

Chcel by som sa pozastaviť nad Vašim vyjadrením, že bojuje "slovanský brat proti bratovi". Rusko už dávno nie je slovanská krajina, keďže žid, podporovateľ islamu a globalista Putin zabezpečil politikou multikulturalizmu obmenu obyvateľstva. Slovanský "genóm" je v Rusku menšinou a už teraz je v podstate na pokraji vyhynutia. Ruský vojsko je tvorené v drvivej väčšine ľuďmi s turkického národa alebo z národov mongoloidného typu.
Takže by som na vašom mieste bol ticho o nejakom boji dvoch slovanských národov. Jednoznačne treba podporiť nacionalistov na Ukrajine, ktorí dnes bojujú, aby ubránili svoju krajinu pred skazou menom globalizácia, ktorú tam Putin v prípade svojho víťazstva prinesie. Nie je o nič lepší ako "ten, kto si za oceánom mydlí ruky" a ťahá za rovnaký koniec povrazu spolu s nimi.
Hnutie Republika je nevoliteľný subjekt, 90% členov strany sú pseudonacionalisti (vrátane Vás), tvárite sa ako najväčší ochrancovia Slovenského národa, ale ste rovnaký odpad ako Čaputová, Naď a spol. Obrátili ste o 180° svoj kabát, vyjadrujete sa ako typický slniečkarsky mainstream, len s tým rozdielom, že ste asi komunisti, keďže už dlhšiu dobu ste sa pochvaľne vyjadrovali o Rusku.

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce