Nasledujúce


Cez čiaru- Boris Kollár a bratislavské podsvetie, aká je pravda-

713 Zhliadnutia
Verte Neverte
174
Publikované 10 Mar 2022 / V Alternatívne médiá

⁣Okolo osem percent opýtaných vyslovuje v prieskumoch verejnej mienky dlhodobo podporu strane Sme rodina. A jej líder Boris Kollár má podľa najnovšieho prieskumu agentúry Focus dôveru vyše 30 percent ľudí. Ak sa tieto čísla pretavia aj do hlasov voličov, ktorí za Sme rodina zahlasujú v parlamentných voľbách, môže byť Kollár tým, kto rozhodne po podobe budúcej vlády.
⁣ Už od začiatku 90. rokov pritom policajti pracovali s informáciami, že Kollár robil obchody s Petrom Steinhübelom, ktorý sa stal bossom bratislavského podsvetia, či s Romanom Deákom, ktorý tiež patril medzi významných mafiánov. A aj keď si pred štyrmi rokmi Kollár kupoval politickú stranu, získal ju od Petra Marčeka, priateľa ďalšieho z mafiánskych bossov Jozefa Svobodu.

Kollár svoju príslušnosť k podsvetiu opakovane odmieta. Náznaky, že o svojej minulosti nehovorí pravdu, však nikdy vierohodne nevyvrátil.

Aká je skutočne minulosť Borisa Kollára? A ako vidia spoluprácu s ním lídri strán demokratickej opozície, keď sa Kollár navyše pred voľbami do európskeho parlamentu prihlásil radikálom ako je taliansky vicepremiér Matteo Salvini a líderka francúzskeho Národného zhromaždenia Marine Le Penová? Pozrite si najnovší diel relácie Cez čiaru s Palom Fejérom.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

mirmas
mirmas 3 mesiace pred

politické žvásty v princípe.....kto mu verí? kto mal známeho alebo kamaráta medzi vekslákmi a mafiánmi, tak nebol "iba" kamarát....a ak bol tak braný, tak bol iba handra, možno potrebná iba na niečo......Boris vie.....

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce