Nasledujúce


TV Slovan, záznam, 24-05-2022

1,002 Zhliadnutia
dannykollar
2,187
Publikované 25 May 2022 / V Alternatívne médiá

.. ..

Zobraziť viac
5 Komentáre sort Triediť podľa

milanmajcher
milanmajcher 2 mesiace pred

Vsetci buzeranti by mali dostat tie kiahne a bol by pokoj pokapali by vsetci

   0    0
dokopy
dokopy 2 mesiace pred

Hlavne že nenávidí Putina. Bez argumentu, len zmagorený tamojšou propagandou.

   0    0
MaryMyers
MaryMyers 3 mesiace pred

[ PRIPOJ SA K NÁM ]
Za prácu online dostávam zaplatené viac ako 120 až 350 dolárov za hodinu. Počul som o tejto práci pred 3 mesiacmi a potom, čo som sa k nej pridal, zarobil som na nej ľahko 24 000 000 $ bez toho, aby som mal online pracovné zručnosti. Jednoducho to vyskúšajte na priloženej stránke…
Tu som začal.…………>> http://Www.NetCash1.com

   0    0
Tupe_Slovensko
Tupe_Slovensko 3 mesiace pred

Takto vyzerá televízia priamo z psychiatrie. Zmanglované, náckovské mozgy, ktoré ničomu nerozumejú. "Ďalšie sprisahanie"? A podľa čoho tvrdíte, že "im" nevyšiel covid? Kvôli vám? Nie náhodou kvôli zdravotníkom a vedcom, ktorí nasadzovali svoje životy a zomierali v nemocniciach spolu s nakazenými ľuďmi? Čo sa stalo s tou genocídou národa, keď tu ešte stále ste a covid nikde?
Čo ste to vrieskali vtedy za pičoviny? Soroš, Gates, ako to majú premyslené? A hádaj čo sa stalo.
BOLA TO LEN JEDNA OBYČAJNÁ EPIDÉMIA, KTORÝCH MÁ ĽUDSTVO ZA SEBOU TISÍCE.
Akurát veda je dnes na vyššej úrovni a preto zomrelo menej ľudí, ako by mohlo. Ani jeden z týchto ľudí však zmierneniu zomierania nepomohol - práve naopak.
A teraz tu bliakate niečo o opičích kiahniach, o ktorých nemáte ani páru, pretože nikto z vás KURVA medicínu neštudoval, a chcete nás presvedčiť, ako tomu rozumiete. Piči rozumiete, vy jebnuté prasce skurvené.

   1    4
julinka1985
julinka1985 3 mesiace pred

vyjadrovanie na urovni slovenskeho slušneho vzdelaneho kresťana ......... vas by mali predkovia prefackkovať . každy ma svoj nazor, či už nieje demokracia ? však ked s tym nesuhlasite tak to nesledujte .... každy ma pravo na nazor .. ani ja nesuhlasim s každym slovom ,ale aj oni maju pravo na nazor

   1    0
Zdenio
Zdenio 3 mesiace pred

Vyjádření ubožáka, neví, že virus opičích neštovic se musí extrahovat, izolovat, validovat, musí být vytvořen zlatý standard, pokud toto nebylo prokázáno, virus neexistuje, tak jako neexistuje Covid-19.

   1    0
julinka1985
julinka1985 3 mesiace pred

dannymu aj vam dakujem za to čo robite. som na seba velmi hrda. aj napriek tomu že som na inv. voziku a mam vraj nulovu imunitu ... neverila som im ani jedno slovo dlhe roky sm to čakala. gatesa,sorosa,agendu,BLM,LGBTi sledujem roky a roky, čiže bola som pripravena. od začiatku som bojovala aj v školach nikde som nedovolila testovanie,očkovanie... syna som netrapila takto študovat neštudovat a pekne si strednu zopakuje v septembri a tak ako sa ma ... okolo nas všetci očkovani su chori a choreju.... my sme nemali ani chripku stačia vitaminy ,bylinky, prírodu ... musime vydržať a bjovat, bojovať .... ak bude treba tak aj hladovku budem držať je mi to jedno ale ja sa zabit nejakym sionistom, milvnikom ludstva nedam .... a mojich deti sa veru ani nedotknu už som dala vediet do oboch škol, že pokial budu mojim detom davat kydy do hlavy čo sa tyka vojny či orientacii skončia na sude........ musime tvrdo ako oni inak sa neda... nechceli ma prevazat vo vlaku skončili so sťažnostami a teda všetko mi zatial prešlo bez všetkeho ,netreba sa dat... sme silny slovania so silnymi korenmi . ešte raz pozdravujem dannyho .........

   2    0
Tupe_Slovensko
Tupe_Slovensko 3 mesiace pred

Julinka, ty si tak tupa, že sledovať môžeš hocičo a aj tak ti to nepomôže. Tvoje decká budú rovnako tupé, ako ty. Takým sprostým ľuďom ako ty môžu stačiť bylinky, sú ich plné cintoríny. My ostatní sa budeme spoliehať na vedu. Kydy do hlavy ti hádže celý tento konšpiračný web, do ktorého siete si sa zamotala. O svete nevieš reálne nič. Toto tu nie sú noviny, ale výplody nejakého proruského chuja. A ty to čítaš, pretože si rovnako tupá, ako on. Vy teľce netušíte, kde je pravda. Máte dojem, ako ste na všetko prišli, ale v skutočnosti ste prišli na veľké hovno. Žijete svoje úbohé životy ako slepé uličky evolúcie a myslíte si, ako ste prezreli. No neprezreli. Vieš hovno a navždy aj hovno vedieť budeš.

   0    3
Interstellar
Interstellar 3 mesiace pred

@Tupe_Slovensko: Zas jeden nadmieru osvietený..,alebo príliš dhý pobyt na slnku,alebo nedostatok kyslíka z nosenia respirátora???

   3    0
julinka1985
julinka1985 3 mesiace pred

@Tupe_Slovensko: tak tak mam doma asi tak 300 prečitanych knih a rodinu v niekolkych štatoch napr. mj brat ma reštauraciu španielsku ... takže učite nič neviem . je mi jedno čo píšete a netykajte mi ja nemam 14 rokov. hlavne je že som ja moja rodina a deti zdrave nič ine ma nezaujima a myslim že my sa budeme smiať posledni ked vy budete zhanat respiratori aby ste udusili sami seba ............ osvietenci mediami

   2    0
Interstellar
Interstellar 3 mesiace pred

@julinka1985: v žiadnom prípade nepoľaviť...prajem veľa odvahy a trpezlivosti.

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce