Nasledujúce


Republika odmieta protiruské besnenie a štvanie do vojny!

515 Zhliadnutia
REPUBLIKA
200
Publikované 19 Apr 2021 / V Politika

⁣ODMIETAME ŠTVANIE DO VOJNY! RUSI NIE SÚ NAŠI NEPRIATELIA!

Aj napriek jednoznačne proruským postojom obyvateľstva Slovenskej republiky, sa vládni politici a novinárska sekta predbiehajú v útočných vyhláseniach voči Ruskej federácii. Na podporu svojich štvavých protiruských rečí využívajú rôzne údajné podozrenia, bez skutočných dôkazov, no v prípade jednoznačných porušení medzinárodného práva alebo vraždenia desiatok ľudí u ich spojencov sa tvária, že sa nič nedeje.

Toto pokrytectvo je rovnako nechutné, ako snaha zaviesť Slovensko do vojny proti našim slovanským bratom. V Hnutí Republika odmietame takéto bezhlavé šírenie napätia a vždy budeme presadzovať vyváženú zahraničnú politiku a dobré vzťahy na západ aj na východ. Našim cieľom je hľadanie spojencov a nie nepriateľov.

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

KiKo80
KiKo80 6 mesiace pred

Slovenských vojnových štváčov zavrieť do basy a púšťať im celý deň ruskú hymnu, iné ruské piesne a dávať jedlo ruský boršč a šašlíky. Do týždňa je po sójových chlapcoch a ženách vo vláde. Guľka je "najlepšia" smrť. Odrazu je tma a vinník netrpí a neovedomuje si svoje hriechy voči vlastnému národu.

   2    0
Lumos
Lumos 6 mesiace pred

Vojnového štváča Naďa treba postaviť k múru...

   2    0
Zobraziť viac

Nasledujúce