Nasledujúce


Toto video pošlite hlavne tým užitočným idiotom, ktorí nás zaťahujú do vojny

1,257 Zhliadnutia
Verte Neverte
174
Publikované 14 Apr 2022 / V Alternatívne médiá

⁣☢Toto video pošlite hlavne tým užitočným idiotom, ktorí nás zaťahujú do vojny☢
Ako sa už v mnohých videách snažím poukázať čo je výsledkom zbrojárskeho priemyslu a zbrojenia, v tomto videu, ktoré bolo vytvorené pred dvoma rokmi Princeton University môžeme vidieť simuláciu pravdepodobnej eskalujúcej vojny medzi Spojenými štátmi a Ruskom s použitím jadrových zbraní.
Riziko jadrovej vojny sa dramaticky zvýšilo nie len po tom, čo Spojené Štáty a Rusko opustili dlhodobé zmluvy o kontrole jadrových zbraní, ale aj počas konfliktu, ktorý momentálne prebieha medzi Ruskom a Ukrajinou, ktorý zrejme Spojené štáty spolu s ďalšími využívajú na eskaláciu napätia k vyprovokovaniu Ruska k tretej svetovej vojne.
Odhaduje sa, že v prvých hodinách konfliktu by zahynulo a bolo zranených viac ako 90 miliónov ľudí a každému je dúfam podľa tejto simulácie jasné, kto by na to doplatil.
Potom sa tu v Európe každý môže poďakovať svojmu hrdinovi, alebo lídrovi, ktorí budú skrytí niekde v bunkroch, pretože tak ako vedeli, kedy začne vojna na Ukrajine, tak s určitosťou budú vedieť kedy majú zaliezť.

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce