Nasledujúce


M. Uhrík: Vojnová rétorika liberálov ohrozuje mier v Európe

143 Zhliadnutia
REPUBLIKA
362
Publikované 08 Mar 2022 / V Politika

⁣Aj vy ste si to všimli? Agresivita mnohých liberálov prerástla už naozaj do nepríčetnosti a nemá nič spoločné s túžbou po mieri.
Hejtujú, volajú po cenzúre, volajú po čistkách, volajú po zbraniach. Každého, kto s nimi čo i len trochu nesúhlasí označujú za "ruského trolla" a volajú po jeho umlčaní. Veď to je šialené!
Rozdeľujú spoločnosť, rozsievajú nenávisť a burcujú hnev ľudí. Ale takto sa mier nebuduje! Takto sa rozdúchavajú emócie a vyvoláva konflikt.
Nie, ani pod tlakom vojnového konfliktu sa nesmieme vzdať racinálneho prístupu, našich hodnôt, našej slobody a našej ❤ ľudskosti. Nenechajme novodobých liberálnych fašistov zatiahnuť Slovensko a Európu do vojny. To by bol koniec všetkého.
Politici, ktorí volajú po konflikte a vojne nikdy neprinesú mier! Povedzme im DOSŤ!
#REPUBLIKA

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

introvertja
introvertja 4 mesiace pred

Hej ale ja sa stále čudujem, že s nami (Slovenskom) majú Rusi nervy. Nie žeby som bol zástanca jednej, alebo druhej strany, ale keby som bol na Putinovom mieste, tak v záujme Ruska by som vypol od plynu a dodávok iných materiálov tie krajiny, ktoré proti nám zbroja, vyhrážajú sa nám, sankcionujú nás, cenzurujú nás, zhromažďujú armádu na svojom území proti nám, zbroja a finančne a materiálne podporujú Ukrajinu, atď. To by bolo logické a prirodzené zo strany Ruska. Alebo by si mohli Rusi kompenzovať sankcie na nich uvalené tým, že tie finančné straty, ktoré majú vďaka sankciám vo svojej ekonomike, by pretavili do cien toho, čo od nich reálne potrebujeme a sme nato odkázaný, napr. do ceny plynu, atď. Môžu si povedať, že: Dobre veď, keď vi takto, mi si to vykompenzujeme iným spôsobom. Nech sa páči, tu máte od nás predražený plyn, ktorý potrebujete, aby sme pokryli náklady kvôli uvaleným sankciám z vašej strany. Sami ste to chceli. Ako nie žeby som to chcel, ale čudujem sa Rusom, že v tomto smere váhajú a nemali by sme zbytočne provokovať a hlavne tam, kde to nie je nutné a ohrozuje to bezpečnosť a prežitie nás samých. Tomu sa hovorí obyčajný zdravý rozum, ak teda neplánujem spáchať samovraždu, alebo sa rituálne obetovať v záujme iných ;)

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce