UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


Milan Uhrík: POZOR! 10-tisíc eur z eurofondov za prijatie každého imigranta

200 Zhliadnutia
REPUBLIKA
369
Publikované 27 Oct 2021 / V Politika

⁣10-tisíc eur z eurofondov za prijatie každého imigranta. A kto ich napriek tomu nebude chcieť prijímať, bude im musieť platiť cestu späť do ich domovských štátov.
Takto vyzerá nový európsky pakt pre migráciu, o ktorom sa teraz rokuje v EÚ. Je to veľmi vážna téma. Čokoľvek sa schváli, tak to bude záväzné aj pre Slovensko ☝
Pretože pozor - ak sa aj rozhodneme pre druhú možnosť (imigrantov neprijať a namiesto toho im platiť cestu domov), tak nemáme nič vyhraté. Ak sa totiž do 8 mesiacov nepodarí vrátiť imigrantov naspäť domov, tak ich napokon aj tak budeme musieť priviezť na Slovensko.
Keďže úspešnosť návratov imigrantov je v súčasnosti len okolo 40 %, tak tento nový imigračný pakt de facto znamená povinné prijatie väčšiny prichádzajúcich imigrantov - čiže povinné imigračné kvóty. Akurát s 8 mesačným odkladom.
Prípadne 10-tisíc eurová ponuka za každého prijatého migranta pre skorumpované vlády, ktoré za pár eur bez problémov zapredajú svoju vlasť.
Na pracovnom rokovaní európskeho výboru k tejto téme som kolegom v diskusii tlmočil náš zamietavý postoj k otváraniu hraníc pre nelegálnych imigrantov ❌ Nesmieme byť ticho, musia náš nesúhlas počuť aj v Bruseli. Niekto im to musí povedať, keď všetci ostatní mlčia.
Áno, migráciu treba riešiť. Najlepšie zastavením imigračných tokov hneď na vonkajších hraniciach únie.
Tak, ako to robil pán Salvini, keď zatvoril talianske prístavy pre lode prevádzačov ✅

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce