O NEVYDARENOM LIVE STREAME S DANIELOM BOMBICOM

160 Zhliadnutia
Radovan Andrášik
5
Publikované 19 Jun 2021 / V ďalšie

Daniel by to nazval vyplakávaním, no ja osobne sa skôr prikláňam k tomu názoru, že je lepšie hovoriť o faktoch. Stále sme ľudia, ktorí majú právo na omyly. Z mojej strany sa nejednalo o nič účelové - sám som bol iniciátorom live streamu, čiže by to pri úmyselnom konaní bola sabotáž proti sebe samému.

Sami si urobte názor o tom, či konanie zo strany Daniela bolo naozaj zrelé a úplne v poriadku. V aktuálnom období je nutné hľadať akékoľvek riešenia na spájanie národných síl, a nie ich práve naopak rozdeľovať pri takýchto udalostiach, ktoré reálne nespôsobili žiadnu objektívnu škodu. Z mojej strany odmietam si nechávať sypať popol na hlavu (obrazne). Život ide ďalej a naďalej je nutné hľadať riešenia ako sa dostať z hlbokej krízy nielen na Slovensku, ale minimálne v celej Európe.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Pacim44
Pacim44 4 mesiace pred

Tak toto je skandal! On ta zmazal ?! To sa nerobi! Ale dal si mu to pekne vyzrat sviniarovi jednemu, ten urcite teraz zabali celu karieru!

   1    0
Radovan Andrášik
Radovan Andrášik 4 mesiace pred

Asi unikla pointa videa. Treba vnímať tú banalitu, kvôli ktorej to urobil. A aj keď evidujem ten sarkazmus v komentári, nevidím dôvod aby zabalil kariéru. Len nech zbytočne nerozdeľuje kvôli absurdnitám ľudí, ktorí majú identický cieľ.

   0    0
Pacim44
Pacim44 4 mesiace pred

@Radovan Andrášik: co nech nerozdeluje?

   0    0
Zobraziť viac