UPOZORNENIE: Vimo prechádza zmenou prevádzkovateľa.
Prosíme o trpezlivosť v prípade, že niektoré funkcie nebudú bežať, alebo vypadne systém. Ďakujem.

Nasledujúce


Milan Mazurek v TV OTV o jednotnom protestnom fronte opozičných strán

236 Zhliadnutia
Milan Mazurek
314
Publikované 02 Aug 2021 / V Politika

⁣JEDNOTNÝ PROTESTNÝ FRONT OPOZÍCIE JE NUTNOSŤOU! NA POLITIKÁRČENIE NIE JE ČAS, IDE O SLOBODU!
V piatok som v Michalovciach absolvoval rozhovor pre televíziu OTV, v ktorom sme rozoberali aktuálne dianie a protestnú iniciatívu občanov, ktorá dokázala spojiť viaceré silné opozičné subjekty k spolupráci v nadstraníckom snažení.
Protest, ktorý sa udeje 1. septembra v Košiciach, treba propagovať na všetkých úrovniach a každým prostriedkom, aby sme dosiahli, že o ňom bude na Slovensku vedieť úplne každý. Iba tak dokážeme vytrvalou prácou dostať do ulíc potrebné množstvo ľudí, pre dosiahnutie nutnej spoločenskej zmeny.
Originál rozhovoru nájdete na stránkach Televízie OTV, alebo ich youtube kanáli:
https://www.tvotv.sk/
https://www.youtube.com/watch?v=z8t6iCeSFZ0

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

StefanJ
StefanJ 5 mesiace pred

Pekne! Takže 2.8.2021 to bol občiansky protest, ktorý podporuje aj hnutie Republika. Hovorili ste o tom, že dva subjekty a to Smer a Republika sa dali dokopy a spoločne zahodili stranícke spory a zasadili sa o spoločný protestný front voči tejto vláde...
17.8.2021 Robert Fico povie, že na zasadnutí predsedníctva strany rozhodli, že pozývajú všetkých ľudí, ktorí majú iný názor na riadenie tohto štátu, ako majú priaznivci súčasnej vládnej koalície, aby prijali pozvanie na veľké protestné zhromaždenie, ktoré organizujeme (myslí sa tým Smer) podporujeme logisticky, technicky, finančne 1.9.2021 o 16::00 v Košiciach.
Z uvedeného vyplýva, že Smeru sa nedá veriť, teda sú vierolomní a Republiku už teraz vnímajú ako konkurenta, ktorému treba iba hádzať polená pod nohy. Nechcem radiť, podľa môjho názoru treba protest v Košiciach zo strany hnutia Republika podporiť, ale pravdu o tom, ako sa zachoval Smer treba povedať. Možno práve čo najintenzívnejšie pozývanie na na protest predstaviteľmi hnutia Republika by bolo najlepšou odpoveďou Smeru.

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce