Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

Nasledujúce


Jak Bill Gates zmonopolizoval globální zdravotnictví

462 Zhliadnutia
Marek Šoltys
1
Publikované 25 Apr 2021 / V Alternatívne médiá

⁣Jak Bill Gates zmonopolizoval globální zdravotnictví

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

Rastislav Kostolanský
Rastislav Kostolanský 8 mesiace pred

Bravó Marek, treba viac takýchto videí, nech ľudia vidia čo je Bill Gates za človeka. Je to diabol v ľudskej koži a hlavne čistý blázon!

   1    0
Marek Šoltys
Marek Šoltys 8 mesiace pred

no je to hnusný potkan ten ma veľa na rovasi

   1    0
introvertja
introvertja 8 mesiace pred

Ano...určite len tak nezištne podporuje vakcináciu a farmaceutické firmy, pretože na tom asi prerába a o to mu ide že? Akorát tak zistil, že je to dobrý biznis a spôsob, ako kontrolovať a regulovať populáciu. Veď už len fakt, že je tak nechutne bohatý hovorí to, že asi takto bohatý nie je, pretože by bol extrémne charitatívny a rozdával svoj majetok, ale pretože okráda druhých, ktorí sú o to chudobnejší, o čo je on bohatší. Ja týmto rozprávkam filantropov o tom, aký sú dobročinný nemám najmenší dôvod veriť. A keď aj niekde nezištne niečo dajú, tak sú to len omrvinky, aby sa tvárili, aký sú super a média to spropagujú. Týmto ľuďom určite nejde o krajšiu budúcnosť ľudstva, ba práve naopak, o jeho zotročenie. Peňazí majú dosť, ale to čo im chýba je podľa mňa absolútna moc.

   2    0
Zobraziť viac

Nasledujúce