Nasledujúce


ZELENSKÝ NÁM Z VĎAKY VYPOL ČASŤ PLYNU! BUDEME MU NAĎALEJ TLIESKAŤ?

179 Zhliadnutia
REPUBLIKA
347
Publikované 13 May 2022 / V Politika

⁣Ešte nedávno účinkujúci v úchylných klipoch, dnes prezident Ukrajiny. Pred vojnou líder vlády plnej korupcie, dnes uznávaný štátnik?
Každý z nás odsúdil útok na Ukrajinu a žiada o jeho okamžitý koniec. Každý mysliaci človek si praje mier a pomáha nevinným ženám a deťom, ktoré nemajú s bezcitnosťou politikov nič spoločné.
Nebudeme si však zatvárať oči pred pravdou a hrať sa na to, že muž, ktorý ešte nedávno tancoval v opätkoch a koženej výbave si dnes zaslúži našu všestrannú úctu. Áno, ku cti mu slúži fakt, že Ukrajinu neopustil. Nie je však ten, ktorý by tam viedol boje v prvej línii, ale ten ktorý točí videá z kancelárie a chce rozkazovať svetu.


Za všetku našu pomoc nám teda on a jeho vláda odstavili tretinu plynu. Čo bude s našim priemyslom, životmi ľudí, či cenami ho zrejme netrápi... Ako budeme naďalej pomáhať utečencom, keď sami prídeme o prácu, ho zrejme netrápi tiež. Preto tento falošný a umelý kult osobnosti musí skončiť a Slovensko sa musí rozhodnutiu o vypnutí plynu rázne postaviť

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce