Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

Nasledujúce


REPUBLIKA predložila návrh zákona, podľa vzoru tzv. „Orbánovho zákona“

30 Zhliadnutia
REPUBLIKA
245
Publikované 23 Sep 2021 / V Politika

⁣V národnej rade sme predkladali návrh zákona, podľa vzoru tzv. „Orbánovho zákona“, ktorý už bol úspešne prijatý v Maďarsku.
Po vzore zákona schváleného v Maďarsku sa navrhuje najmä to, aby:
1) Na školách, v škôlkach či v zariadeniach sociálnej starostlivosti nemohla byť neplnoletým osobám prezentovaná LGBT ideológia, či iné ideológie nabádajúce k zmene pohlavia.
2) Médiá a iní poskytovatelia audiovizuálneho obsahu nemohli reklamovať a ani vysielať obsah dostupný neplnoletým osobám, ktorý by mohol narúšať ich duševný a morálny vývoj – napríklad pornografiu, zmeny pohlavia, homosexualitu či prehnané násilie.
3) Sociálnych pracovníkov či učiteľov nemohli robiť osoby, ktoré boli odsúdené za pedofíliu či iné závažné trestné činy proti morálke.
4) Štát, rodičia a každý, kto sa podieľa na výchove povinne chránili právo detí na vlastnú rodovú identitu podľa ich pohlavia pri narodení.

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce