Nasledujúce


TEXASKÝ GUVERNÉR: PREZIDENT SEM VPUSTIL MIGRANTOV? POŠLEME MU ICH ROVNO DO WASHINGTONU

305 Zhliadnutia
REPUBLIKA
362
Publikované 07 Apr 2022 / V Politika

⁣Guvernér 🇺🇸 Greg Abbott prisľúbil „bezprecedentné“ kroky na obmedzenie výrazného prílevu migrantov do štátu Texas. Reaguje tak na plánovanú zmenu vládneho príkazu z obdobia núdzového stavu. Medzitým však prešli cez hranice južných štátov státisíce nových, nelegálnych migrantov mesačne.
✅ „Chcem pomôcť miestnym úradníkom, ktorí sú zahltení hordami nelegálnych migrantov, ktorých tu vysadila Bidenova administratíva. Texas poskytol autobusy, ktoré týchto nelegálnych migrantov... odvezú rovno do Washingtonu. Posielame ich do Kapitolu, kde bude Bidenova administratíva schopná okamžite riešiť potreby ľudí, ktorým dovolila prekročiť hranicu,“ hovorí 🇺🇸 Abbott.
✅ Dodal, že na prepravu migrantov by mohlo byť použitých okolo 900 autobusov. Krokom sa pripája k floridskému guvernérovi, ktorý prišiel s nápadom ako prvý a chcel poslať nelegálnych migrantov autobusmi Bidenovi do 🇺🇸 Delaware a Obamovi do obľúbeného dovolenkového sídla Martha’s Vineyard v štáte 🇺🇸 Massachusetts.
[1] https://www.texastribune.org/......./greg-abbott-texas
[2] https://www.rollingstone.com/......./greg-abbott-buses
[3] https://nypost.com/.../ron-des....antis-fights-back-ag
[4] RonDeSantis a stopka hygienikovi: https://cutt.ly/DFiU4ZK
[5] Abbott zakázal COVID pas: https://cutt.ly/7FiIoCz

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

WladiS
WladiS 2 mesiace pred

Naprosto správne rozhodnutie

   0    0
Andy47
Andy47 3 mesiace pred

Takéto niečo by sa malo zaviezť aj u nás. Nosiť všetkých z ukrajiny, hlavne všetkých tých afrických "študentov", do prezidentského paláca :)

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce