Nasledujúce


Odmietame zavádzanie Covid pasov

877 Zhliadnutia
REPUBLIKA
113
Publikované 29 Apr 2021 / V Politika

⁣BRUSEL SCHVÁLIL COVID PASY. AKO JEDINÍ SME AKTÍVNE VYSTÚPILI PROTI ĎALŠEJ ŠIKANE
Europarlament včera odhlasoval zavedenie tzv. Covid pasov. Stalo sa to, žiaľ, aj s masívnou podporou slovenských europoslancov.
V Bruseli som ako sa jediný Slovák ✅ spojil s 53 konzervatívnymi europoslancami z celej Európy, aby sme spolu predložili na hlasovanie návrh na úplné zamietnutie pripravovaných Covid pasov.
Žiaľ, tento návrh na zamietnutie Covid pasov neprešiel, pretože proti nemu hlasovali aj takmer všetci slovenskí europoslanci. Okrem progresívcov, liberálov a poslancov z KDH boli proti zamietnutiu Covid pasov dokonca aj všetci SMERáci. Vo finálnom hlasovaní sa zase SMERáci iba zdržali. Čo si o takejto dvojtvárnej politike máme myslieť?
Nestačili nám testovacie certifikáty od Matoviča? Treba ešte ďalšie z 🇪🇺 EÚ?!
Veď to bude opäť len čistá šikana. Ľudia sa budú musieť týmito covid certifikátmi preukazovať pri cestovaní za hranice a v budúcnosti možno aj pri návšteve reštaurácií či obchodov. Tieto pasy v podstate zavádzajú povinnosť buď sa pravidelne testovať, pravidelne očkovať, alebo prekonať Covid. Pamätajte si politikov, ktorí to schválili alebo tomu nebránili!
S REPUBLIKOU 🇸🇰 budeme aj naďalej bojovať za to, aby sa tieto pasy nestali na Slovensku nástrojom ďalšieho šikanovania a diskriminácie.
Za SLOBODU! ✊
⁣Zápisnica z hlasovania je tu: https://www.europarl.europa.eu..../.../P9_PV(2021)04-2
Hlasovanie o našom pozmeňovacom návrhu (Am 11) na zamietnutie Covid pasov je na strane 13.
Hlasovanie o celku - o zavedení Covid pasov je na strane 327.

Zobraziť viac
4 Komentáre sort Triediť podľa

stanislav
stanislav 3 mesiace pred

zásadne odopieram schválenie covid pasov

   0    0
MikojanFulcrum
MikojanFulcrum 3 mesiace pred

A potom, kto je tu fašista?

   1    0
anton33
anton33 3 mesiace pred

Pandemický zákon - ďalšia hrozba na zavádzanie Covid pasov aj na vstup do zariadení na území Slovenska. Príklad diskrimínácie v Izreali, kde sa konal tento rok koncert - len pre zaočkovaných.

   2    0
Krtkon
Krtkon 3 mesiace pred

bude treba zaviesť opačné opatrenia na Slovensku ! nevpúšťať do svojich prevádzok politikov koalície a potom pochopia že ako sa cítia dva druhy ľudí

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce