Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

Nasledujúce


Milan Mazurek o prešľapoch Romana Mikulca

138 Zhliadnutia
Milan Mazurek
301
Publikované 17 Jun 2021 / V Alternatívne médiá

⁣PODPORILI SME ODVOLANIE KLAMÁRA A MINISTRA VNÚTRA ROMANA MIKULCA
Na schôdzi za odvolanie ministra vnútra Romana Mikulca, ktorý čelí podzreniam z obrovských škandálov, súvisiacich so zneužívaním právomocí verejného činiteľa pre svoj vlastný prospech, sme celej verejnosti pomohli odhaliť skutočnú tvár a povahu tohto vládneho nominanta.
Za čias pôsobenia Mikulca v dôležitých pozíciach na vojenskom spravodajstve dostala lukratívnu zákazku na stráženie objektov, v hodnote 2,5 milióna eur, firma otca súčasného ministra. Neskôr zákazku dostala aj firma, v ktorej sa nepriamo angažoval ministrov brat.
Minister mal podľa prednesených úradných záznamov v minulosti taktiež zneužívať právomoc verejného činiteľa a zneužívať agentov tajnej služby na vybavovanie si osobných sporov s príslušníkom zločineckej organizácie, zvanej Takáčovci.
Mikulec žiadne z obvinení, vrátane podozrenia z vlastníctva hodiniek, na ktoré nemohol legálne zarobiť, nevyvrátil, naopak sa vykrúcal a obviňoval všetkých naokolo. Takto si rozhodne protikorupčnú vládu nepredstavujeme.

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce