Nasledujúce


NÁROD, KTORÝ NECHRÁNI ANI DETI, SA NEMÔŽE NAZÝVAŤ CIVILIZOVANÝM! JE ČAS SA ZOBUDIŤ!

489 Zhliadnutia
REPUBLIKA
283
Publikované 05 Oct 2021 / V Politika

⁣Moja mailová schránka, ako aj schránka správ na facebooku je zaplnená príbehmi od ľudí, ktorým nebola poskytnutá zdravotná starostlivosť, pretože nie sú očkovaní. Dokonca sa toto šialenstvo týka aj detí! V Jarovniciach má Mikasova vyhláška prvú detskú obeť, kedy sadistická lekárka odmietla pomôcť 4 ročnému chlapcovi, pretože jeho mama nebola očkovaná.
Dnes zabili dieťa v osade v Jarovniciach. Čo im zabráni zajtra zabiť aj to vaše?
Pri prechádzke v nádhernej Pieninskej prírode som si spomenul na video Daniela Landu, ktoré som mal možnosť nedávno vidieť a jeho vyjadrenie mi rezonuje v ušiach. "Radšej smrť, než žiť v tejto totalite..." Tak nejak si pamätám jeho inšpiratívne znejúce a pravdou naplnené slová. V tom momente som sa musel k situácii na Slovensku vyjadriť a natočiť toto video.
Táto vláda musí padnúť. Padnúť za každých okolností a ľudia, ktorí zabíjajú národ týmito odpornými opatreniami musia byť postavení pred súd. Koľko detských obetí musí prísť, aby sme pochopili, že sme sa ocitli v kritickom bode? Spoločnosť, ktorá nechráni svoje deti sa nemôže nazývať civilizovanou!
Čakajú nás protesty v krajských mestách. Je potrebné povstať!

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

achjaj
achjaj 3 mesiace pred

Miňo, čo ti mám na toto ako otec dvoch synov povedať... Zavrieť pani doktorku, najlepšie do výbehu svorky hladných vlkov. Jaj, aj medvedíka hnedého by som jej šupol do ordinácie. Kľud a rozvaha, zdar a sila, povinnosť a česť. BTW - venoval som sa intenzívne štúdiu fenoménu satana a nového svetového poriadku cca 25 rokov a môžem ti spoľahlivo povedať, že prvým pravidlom okultu je ŽIADNA OPOZÍCIA. Satan nepripúšťa opozíciu, takže boj to bude tvrdý, vyhladzovací a večný, kým nepohinieme. To len taký dovetok, aby som ti dodal životného optimizmu. Drž sa, bojujem s tebou a položím kľudne život v tom boji divokom.

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce