UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


Predložili sme tzv. Orbánov zákon na ochranu detí pred pedofilmi a LGBT

214 Zhliadnutia
REPUBLIKA
369
Publikované 23 Sep 2021 / V Politika

⁣Do NR SR sme predložili tzv. Orbánov zákon na ochranu detí pred pedofilmi a LGBT agendou. Náročnou diplomaciou sme získali podporu prakticky celej opozície, ale aj časti koalície. Reálne to mohlo prejsť, v zákulisí boli okolo toho silné debaty.
Napokon však prišli konzervatívci z Kresťanskej únie a v rámci OĽaNO dali návrh na stiahnutie tohto bodu z rokovania. Aby sa o ňom nemuselo hlasovať a aby nemuseli ukázať, že nevedia zahlasovať ZA opozičný návrh ani v zásadových hodnotových otázkach.
Kolegovia z Kresťanskej únie sú ako ruský čaj. Slabí, rozriedení, spomalení. Okrem vytvorenia nového fleku "splnomocnenca pre ochranu viery" neurobili pre praktickú ochranu konzervatívnych hodnôt nič. Čas poslať ich do dôchodku...
Tu máte zoznam, ktorí poslanci hlasovali za stiahnutie tzv. Orbánovho zákona z rokovania NR SR https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=46409

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce