Nasledujúce


OPIČIE KIAHNE, časť 1.00

4,874 Zhliadnutia
dannykollar
2,193
Publikované 22 May 2022 / V Alternatívne médiá

.. ..

Zobraziť viac
5 Komentáre sort Triediť podľa

introvertja
introvertja 3 mesiace pred

Ja osobne si myslím, tak isto ako aj Danny, že globalisti/elitári sa snažia využiť a rozdúchavať všetku nenávisť, ktorú môžu u ľudí vzbudiť, len aby sa nezjednotili proti ním a nevšímali si tie podstatné veci. Vytvoria im pseudonepriateľov, proti ktorým musia bojovať a báť sa ich. Aby sa spoločne nespojili proti ním, proti tým skutočným nepriateľom, ktorí sú pre nich reálnou hrozbou a živia v ľuďoch iné problémy, ktoré sú problémom spoločnosti hlavne vďaka ním. Ako vraveli a vedeli starí Rimania ,,Rozdeľuj a panuj,,. Cez svoje média, časopisy a internet, rozdúchavanie vášni u ľudí, hry na city (napr. Ukrajina, utečenci ako matky z deťmi, atď.), pravidelné pripomínanie rasových a národných krívd minulosti (napr. BLM proti bielym, Fínsko proti Rusku, Slovensko proti Maďarsku, atď.), nenávisť sexuálnych orientácii voči sebe (napr. LGBT proti heterosexuálom, napr. aj pri tých kiahňach), náboženská nenávisť (napr. kresťania proti moslimom), ideová nenávisť (nacionalizmus proti liberalizmu), len nie nenávisť voči filantropom a boháčom, ktorý tak extrémne zbohatli len preto, že o majetok a peniaze okradli iných (zaujímavé). A potom tú máme ťažkú chudobu a ťažkých boháčov. Peniaze v celom svete sú zle prerozdelené a vznikajú veľké sociálne nepokoje (niekto nevie čo s peniazmi, niekto zasa čo bez nich). Títo mocipáni a tí, čo ťahajú za nitky vo svete (ovplyvňujú politiku, ekonomiku, vojny, atď.) sa boja, aby si národy a ľudia po celom svete neuvedomili jedno. Že sú to všetci ľudia, že bojujú zbytočne ľudia proti ľuďom, že náboženstvá a ateisti sa môžu vzájomne tolerovať a rešpektovať, že krivdy minulosti treba hodiť za hlavu v prospech udržateľného svetového mieru pokoja vo svete, aby to všetko skončilo, že rozdielna sexualita u ľudí ešte neznamená, že sa zato musíme odsudzovať, nenávidieť a že treba vedieť, čo sú fakty a čo bludy, čo je normálne a čo nie je prirodzené a podľa toho sa aj chovať. Len toľko. Mal som potrebu vyjadriť svoje myšlienky a názory.

   1    0
hank
hank 3 mesiace pred

jak se menovala ta nemoc ktera se objevila cca 40 rokama co se prenesla v africe z opice na cloveka ? roznesla se ockovanim po africe? prenasela se hlavne v gay komunite ? asi vsechno je nahoda :-D

   0    0
Interstellar
Interstellar 3 mesiace pred

Viete si predstaviť Kolíkovú s opičími kiahňami???

   0    0
Queemar
Queemar 3 mesiace pred

kurva, nedajú nám vydýchnuť ani v lete, som zvedavá, koľkí na túto vlnu naskočia; mimochodom, minulý týždeň som bola na pošte a bola tam jedna yeblina s náhubkom/respirátorom na papuli!! čo si dá na seba, až zas j-elita vyhlási túto novú plandémiu?!

   0    1
Interstellar
Interstellar 3 mesiace pred

Ono dá sa to kombinovať respirátor a rúško,poprípade aj 2,3...Toto je ešte len rozbeh,aby to na jeseň už bola zabehaná vec.Kovid plandémia sa uchytila až prekvapene dobre a hladko,tak prečo tie kiahne neunáhliť

   0    0
introvertja
introvertja 3 mesiace pred

Zrozumiteľne a logicky vysvetlené. Super Danny :) Už si len chvíľu počkáme, kým tvoja konšpirácia neprejde do reality ;)

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce