UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Moja Korona

215 Zhliadnutia
Ján Peter Háber
6
Publikované 03 Dec 2021 / V ďalšie

Ako som dostal koronu a čo som robil. Pre tých, čo nemajú čas počúvať: Vitamín C, Vitamín D, Zinok, Mumio, Červené morské riasy plus, Echinacea Forte (30 kvapiek každú hodinu), Echinacea Fotre + Bromexin(30+30 kvapiek 3x denne). Mandarinky, pomaranče, banány, jablká a kyslá kapusta. Čaj s citrónom/zázvorový odvar s citrónom. Meranie si kyslíka pulzným oximetrom každé dve hodiny (mal by byť na 98-95percent, ak klesne na/pod 90percent, volať sanitku). Každý je iný a má aj rôzny priebeh choroby. Vitamíny a výživové doplnky však pomáhajú ako pri prevencii, tak pri liečne. A keď už mám tú skúsenosť, podelím sa o ňu.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Ibi26
Ibi26 9 mesiace pred

Ako môžeš povedať že nedobrovoľne očkovany?

   0    0
Ján Peter Háber
Ján Peter Háber 9 mesiace pred

Jednoducho. Nedal som sa očkovať dobrovoľne. Bolo to pod nátlakom. Pod nátlakom toho, že ako neočkovaný budem musieť byť po každom návrate zo zahraničia byť 2 týždne v karanténe. Cestujem do zahraničia 1-2x do týždňa. Takto by som nemohol pracovať. Súhlas s očkovaním som dal, ale tú vetu, že to podstupujem dobrovoľne som im vyškrtal a dopísal tam, že z donútenia vlády. A je nás mnoho, ktorí nechceli znášať tieto represie a len preto sa dali napichať.

   1    0
Zobraziť viac