Nasledujúce


VLÁDA BURCUJE DO VOJNY, NO ZOMIERAŤ V BOJI NECHCE!

338 Zhliadnutia
REPUBLIKA
362
Publikované 01 Feb 2022 / V Politika

⁣V parlamente som navrhol, aby sme do programu zaradili nový bod, ktorým by bolo prijatie uznesenia o "založení vládneho útvaru rýchleho nasadenia".
Členmi tohto útvaru by boli prezidentka, predseda NR SR, premiér, ministri a vládni poslanci. V prípade vyprovokovaného vojenského konfliktu s Ruskou federáciou by bol tento útvar nasadený v bojových operáciách v rámci prvej línie konfliktu.
Považujem za vrcholnú zbabelosť, aby niekto veľkohubými rečami provokoval vojenský konflikt a potom doň posielal umierať niekoho iného! Ak provokujú, musia byť pripravení ísť do prvej línie!

Zobraziť viac
4 Komentáre sort Triediť podľa

Jojo123
Jojo123 5 mesiace pred

70 poslancov sú debilní jedinci.

   0    0
introvertja
introvertja 5 mesiace pred

Kolárovi to príde vtipné samozrejme, šak on do vojny nebude musieť ísť ;) Ani tí vojnový štváči. Tí hneď ako prvý zalezú do dier ako potkani, alebo utečú preč kdesi do zahraničia, kde majú svoje vily, alebo ubytovanie za napomáhanie kolaborácie s USA. Potom si ich treba vyžiadať zo zahraničia naspäť na Slovensko z dôvodu národného súdu, pred ktorý by sa mali v prípade vojenského konfliktu zodpovedať pred národným súdom ;)

   0    0
Lucia
Lucia 5 mesiace pred

Presne tak Milan

   0    0
Masarus
Masarus 5 mesiace pred

Šak oni nemôžu ani chodiť po verejnosti lebo by ich ľudia spapali...

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce