Nasledujúce


FEST: HORÚCE NOVINKY Z BRUSELU 06/2022

289 Zhliadnutia
REPUBLIKA
368
Publikované 10 Jun 2022 / V Politika

⁣Nemecký poslanec Európskeho Parlamentu 🇩🇪 Nicolaus Fest je ďalší z množstva europoslancov, ktorí spochybňujú význam a záver 🇪🇺 Konferencie o budúcnosti Európy (CoFoE) a sú znepokojení najnovšími snahami bruselských úradníkov.
Stručný súhrn hovorí o možnosti agresívnych vojen, zaplavení Európy miliónmi nových migrantov, plánovanej ekonomike, plazivej indoktrinácii malých školákov, ako aj ďalšej centralizácii právomocí a odnímaní slova členským štátom.
Záverečná správa konferencie obsahuje 4⃣9⃣ tematických návrhov, ktoré sú rozpracované do viac ako 3⃣2⃣0⃣ opatrení. Možno ich rozdeliť na tie, ktoré možno implementovať v rámci existujúcich zmlúv (tzv. zdravotnícka únia, obranná únia) a tie, ktoré si vynútia zmeny základných zmlúv (spôsob hlasovania v oblasti zahraničnej a bezpečnostnej politiky väčšinou).
Ako zdôrazňuje dlhý zástup vlasteneckých a konzervatívnych europoslancov a politikov, závery CoFoE v žiadnom prípade neboli „sériou debát a diskusií vedených občanmi“ ako sa tvrdilo a dodnes to tvrdia mnohí protagonisti zahraničnej politiky na 🇸🇰 Slovensku. Bolo to inak...
A viac sa dozviete tu:
1⃣ https://cutt.ly/ZJzA2RI
2⃣ https://cutt.ly/lJzSus2
3⃣ https://cutt.ly/nJzSxoR

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce