Nasledujúce


OBLUDNÁ DISKRIMINÁCIA NEZAOČKOVANÝCH BOLA SCHVÁLENÁ! VĎAKA BORISOVI KOLLÁROVI!

145 Zhliadnutia
REPUBLIKA
367
Publikované 25 Jul 2021 / V Politika

⁣Dnes ráno parlament finálne schválil zákon, ktorý dáva Mikasovi možnosť vziať neočkovaným ľuďom právo vstúpiť do rôznych prevádzok! Prešiel len vďaka nechutnej zrade a klamstve Borisa Kollára a jeho klubu.
Ešte to dokonca na tlačovke predstavili ako veľké víťazstvo! Lebo ľudia sa síce budú musieť testovať každých 48 hodín, no budú to mať hradené zo štátneho rozpočtu...
Každé 2 dni budeme potrebovať test, aby sme mohli fungovať ako ľudia. Takto si vláda predstavuje slobodu a demokraciu.
Nezabúdajme ale, že smolu majú aj zaočkovaní, ktorí sa taktiež budú v mnohých prípadoch musieť testovať a platnosť ich vakcíny čoskoro skončí a čakajú ich ďalšie dve dávky. A takto to zrejme pôjde pri zaočkovaných donekonečna... Takmer každý polrok nová vakcína.
Takto sa priatelia žiť nedá! Budeme intenzívne pracovať na spájaní konštruktívnej opozície, s cieľom organizácie obrovského protestu 1.9.2021. Majú to v rukách občania a ja verím, že sa za slobodu postavia.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Julotan
Julotan 9 mesiace pred

Netrúfam si situáciu zľahčovať, ani najmenej. Rozhodne však trvám na tom, že Maďarský, Český alebo Poľský vírus by sme tu na Slovensku znášali pokojnejšie. Naši politici, tí zodpovední politici by mali okamžite zodpovedne vycestovať a zodpovedne nám sem z neho zodpovedne priviezť. Tam ťažkoodenci občanov v obchodoch neriešia, dokonca, ani oprávnene. Zodpovedne sa pýtam zodpovedných politikov - ako je to možné, že už dávno zodpovedne nevycestovali, aby nám mohli zodpovedne zodpovedať ten prevelikánsky rozdiel v spôsobe života. Ak to do týždňa nebudem počuť od politikov 999, povedané slušne, považujem ich za nezodpovedných a už ani viacej ich za zodpovedne zodpovedných považovať nebudem môcť. A všetci, ktorí dovtedy umrú ...

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce