Nasledujúce


Nemocnica smrti, čast 1: Čadca

21,739 Zhliadnutia
dannykollar
2,107
Publikované 15 Dec 2021 / V Politika

. .

Zobraziť viac
23 Komentáre sort Triediť podľa

Ján Peter Háber
Ján Peter Háber 4 mesiace pred

https://www.mojevideo.sk/video..../36710/v_kosickej_ne
Otrasné svedectvo z InfoVojny z Košíc, príspevok k téme.

   1    0
Marchisk
Marchisk 4 mesiace pred

Jergus buď klameš nevedomo , to sa dá odpustiť, ale ak nie len dúfam že ti na to ľudia neprídu .....

   2    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred
jerguS
jerguS 5 mesiace pred

Zdravím, som záchranár. To čo pani popisuje je normálny postup. Nahlásia nám výjazd podozrenie na porážku. Mali operačné upozorniť, že sú v karanténe. Ak to neurobili, záchranári prídu bez oblekov. Ak na adrese zistíme, že sú v karanténe alebo, že je niekto pozit. tak sa ideme obliecť. (Naša ochrana je prvoradá. Mali by ste to chápať. Všetci sa na nás spoliehate, pritom to čo robíme, by mal vedieť každý). Keď je v rodine niekto pozit. časom budú pozitívni aj ostatní. Niektorí až na 10 deň. To sú fakty. Covid sa nemusí prejaviť horúčkou, ale kľudne aj porážkou, alebo sračkou. Vírus postupne napadne oslabený organizmus a prejavý sa aj na pľúcach. Najmä u slabších a starších. Do covidu sme sa ako záchranári nikdy nestretli s pacientami ktorí sa usmievajú komunikujú a pritom majú okysličenie 50 - 60%. Tento fenomén nazvali happyhipo. Také poškodenie pľúc u starších je nezvratné. Možno by sa tomu predísť dalo, ak by tetu dopovali vysokými dávkami vitamínu D(10000 UJ denne) a C(3x denne) hneď, ako bol v rodine u niekoho urobený pozitívny test. Zároveň treba podávať niečo čo bráni zrážaniu krvi ak to nie je kontraindikované. Normálna hodnota okysličenia krvi je 94-100. Záchranári urobia pacientovi test ak by bola negatívna tak jú berú na neurológiu - ak má poruchu reči. Ak je pozitívna tak ju dajú na kovidové. O další postup sa nestaráme. Ani nemáme povinnosť vzdelávať príbuzných, čo majú robiť a kde sa majú hlásiť. To by za rok už mali tiež všetci vedieť.

   1    7
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

Pozri, nejdem sa s Tebou hádať, bohužiaľ presné údaje zverejním až po vyhadzove z roboty. Záchranky vykonávaju pitvu? Citujem: Anamnéza: ...nemožno dávať súvis s očkovaním.

   1    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

Dozviete sa prečo väčšina ľudí na ventilácii zomrie – Michal Palkovič https://youtu.be/odE35oAaZLw MUDr Pijak: https://www.infovojna.sk/prehr....avac/dopoludnie-na-i https://www.infovojna.sk/prehr....avac/dopoludnie-na-i Nemocnice smrti: https://www.vimo.sk/watch/ZzU8oiKPB3fxgvD

   1    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

Bacha, ešte ma nevyhodili, citujem Teba: "Naša ochrana je prvoradá" Lol to ako máte ku každému pacientovi nového snehuliaka? Si nejaká VIP záchranka, či kde to kura robíš, a ak nie, kto Ti dal koľko za klamanie verejnosti?

   0    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

AD:: O další postup sa nestaráme. "Ani nemáme povinnosť vzdelávať príbuzných, čo majú robiť a kde sa majú hlásiť. To by za rok už mali tiež všetci vedieť. " TAKŽE KRADNETE DETI NA ORGÁNY? Wole toto sú Penta záchranky, tzv ČIERNE SANITKY, ale Fiona sľubila, že neočkovaní zdraví ľudia, majú nejaký problém s krvou, možno anio chleba nekúpia.

   0    1
sorso
sorso 5 mesiace pred

dufam ze si zodpovedny a uz si 3x ockovany <3

   0    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

AD: "Možno by sa tomu predísť dalo, ak by tetu dopovali vysokými dávkami vitamínu D(10000 UJ denne) a C(3x denne) hneď" TAK TO SI ÚPLNE MAGOR. Ostatným, bezpečná cesta i keď niečo nemáte https://covid19criticalcare.co....m/wp-content/uploads

   0    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

Môj poznatok: PREVENCIA 10 000 UI IBA prvé 3 dni ak ste sa neopalovali, nejedli ryby, potom sa pohybovať 2000UI - 3000UI, ak ste v kontakte s covid pozitív 4000UI, askorbová C je všade, takže pohodička, zinok 1x za týždeň. Vpodstate ide o to, že 10 000UI D3 si dáte na začiatku ako bolus, telo to spracuje za cca 5 dní, TEN MAGOR HORE urobí štúdiu na to ako vitamí D nefunguje.

   1    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

bacha je to záchranár https://www.inenoviny.sk/zatkn....uti-zachranari-a-div

   1    0
jerguS
jerguS 5 mesiace pred

@afinabul: kľudne sa pýtaj. Záchranársky žargón asi neovládaš - naša bezpečnosť to znamená, inak povedané - mrtvy záchranár je ti na nič. Keď ideme ku kovid pacientom, obliekame sa a po odovzdaní pacienta, sa vraciame na stanicu. Voláme na operačné. Ak je ďalší kovid pacient, pokračujeme v tom istom obleku. Stáva sa, že máme dvoch, troch, za sebou. Ak nie je další kovid pacient, tak sa vyzlečieme a použitý ochranný oblek ide do biologického odpadu. Dezinfikujeme a žiarime germicídnym žiaričom sanitku. Máme na to maximálne hodinu. Další pacient môže byť nekovidový, ale ak je opäť kovid, tak sa obliekame znovu. Keď to nie je jasné už pri nahlásení výjazdu, tak sa obliekame až na adrese. Keď sú informácie jasné, že sa jedá o kovid, obliekame sa na stanici. Ale časovo je to to isté. Či sanitka stojí pred domom o 5 minút skôr a my sa tam obliekame, alebo prídeme o 5 min. neskôr? Afinabul, strach ťa úplne opantal, preto jednáš príliš emotívne a uvažuješ nelogicky. Moja skúsenosť s covid pacientami je taká, že čakajú kým je neskoro. Skoro nikto neužíva ani vitaminy. Asi neveria tomu, že to pomáha, alebo jednoducho ani nevedia, že to treba riešiť. Hodnotím tvoje reakcie tak, že si sa asi ešte nestretol s ťažkým priebehom kovidu. Ten vírus tu je. Je preavdepodobne upravený, čo by znamenalo, že ho majú plné šuflíky a môžu ho teda sypať kedykoľvek a kdekoľvek. Lockdown je preto aby sa to v danej oblasti nešírilo nekontrolovane. Toto vyplýva z tvrdení pekovej. Lenže ona si dáva veľký pozor, aby to narovinu nepovedala. Pretože sa to NEDÁ dokázať. Nesúhlasím s povinnou vakcináciou. Zatiaľ sa všetci vakcinovali DOBROVOĽNE. Je to ich rozhodnutie.

   1    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

@jerguS: -Záchranársky žargón asi neovládaš - Argot je vec, ktorá funguje ak nie je daná zhora * -naša bezpečnosť to znamená, inak povedané: mrtvy záchranár je ti na nič - Mŕtvy/chorý zachranár znamená zaťaženie systému, čo sa dá štatisticky vyhodnotiť, IDF: Zastreľ tehotnú zabiješ dvoch, Prípadne USA: Zraniť vojaka je dôležitejšie, odstavíme ďalších 2 čo ho ponesú * - Keď ideme ku kovid pacientom, obliekame sa a po odovzdaní pacienta, sa vraciame na stanicu. Voláme na operačné. Ak je ďalší kovid pacient, pokračujeme v tom istom obleku. Stáva sa, že máme dvoch, troch, za sebou. Ak nie je další kovid pacient, tak sa vyzlečieme a použitý ochranný oblek ide do biologického odpadu. - Toto nie je pravda, doporučujem občanom sedieť pár hodín pred nemocnicov, a všímať si * - Dezinfikujeme a žiarime germicídnym žiaričom sanitku. Máme na to maximálne hodinu. - JJ hodinu, keď Zajac privatizoval záchranky, hovoril o 15 minútach, teraz SÚKROMNÉ záchranky hodinu žiaria * - Další pacient môže byť nekovidový, ale ak je opäť kovid, tak sa obliekame znovu. Keď to nie je jasné už pri nahlásení výjazdu, tak sa obliekame až na adrese. Keď sú informácie jasné, že sa jedá o kovid, obliekame sa na stanici. Ale časovo je to to isté. Či sanitka stojí pred domom o 5 minút skôr a my sa tam obliekame, alebo prídeme o 5 min. neskôr? -Robíte Ag testy, cca 15 min, ako sa obliekate keď, ho do štátnej/VUC nemocnice, dovalíte, v tejto tvojej stati je toho toľoko nekompenentného, že to nejdem komentovať TZV záchranárskym žargónom * - Afinabul, strach ťa úplne opantal, preto jednáš príliš emotívne a uvažuješ nelogicky. Moja skúsenosť s covid pacientami je taká, že čakajú kým je neskoro. - Čaká sa kým nie je neskoro, linky ktoré som postol. 2 500 000 sa vyliečilo "Kotlebovčinov" * Skoro nikto neužíva ani vitaminy. Asi neveria tomu, že to pomáha, alebo jednoducho ani nevedia, že to treba riešiť. - Pretože o prevencii im nikto nepovedal, ani záchranári so svojím žargónom * Hodnotím tvoje reakcie tak, že si sa asi ešte nestretol s ťažkým priebehom kovidu. Ten vírus tu je. Je preavdepodobne upravený, čo by znamenalo, že ho majú plné šuflíky a môžu ho teda sypať kedykoľvek a kdekoľvek. - Hovoríš ako sestra z OAIM, Na ťažký priebeh kovidu sa používal https://www.unb.sk/remdesivir-....liek-ktory-je-ucinny JE TO PRAVDA? a ćo vlastne ten liek spôsobuje, keď je už nedoporućený? * Lockdown je preto aby sa to v danej oblasti nešírilo nekontrolovane. Toto vyplýva z tvrdení pekovej. Lenže ona si dáva veľký pozor, aby to narovinu nepovedala. Pretože sa to NEDÁ dokázať. Nesúhlasím s povinnou vakcináciou. Zatiaľ sa všetci vakcinovali DOBROVOĽNE. Je to ich rozhodnutie. - Bez komentára, pozrite si film o ebole, alebo seriál La peste

   0    0
jerguS
jerguS 5 mesiace pred

@afinabul: Odhalil si ma. Priznávam. Tie obleky hádžeme do potoka, Okrem toho, že sme záchranári, zároveň robíme účtovníctvo, riadime našich manažérov, riaditeľa aj ministra. Navrhujeme zákony a vo voľnom čase operujeme modzgy. Ovládame postupy a procedúry zo všetkých oddelení v nemocnciach. Lekári študujú roky svoje špecializácie, no napriek tomu, keď majú rozhodnúť o liečbe, tak im to musíme schváliť. Jednoducho vieme všetko o každom lieku. Každý z nás má vyštudovanú pedagogiku. Denne si dohodneme množtvo stretnutí, na ktorých trpezlivo vysvetľujeme a vzdelávame občanov o zdravom životnom štýle. Volajú nám denne z médií. Potrebujú vedieť čo treba dať do správ. My záchranári sme rozhodli, že sa konjunktúra bude striedať s recesiou a určujeme presný čas kedy sa to stane. Tak a je to vonku. A teraz by si ty mohol porozprávať, čo konkrétne robíš preto, aby si urobil svet lepším, okrem toho, že v každej vete dávaš najavo aký si idiot. To neber ako urážku, ja na rozdiel od teba chápem, že nie každému bolo od boha nadelené rovnako.

   0    0
Maryan
Maryan 5 mesiace pred

Manželka je Mgr rýchlo test na covid trvá 30 minút!!!!

   0    0
afinabul
afinabul 5 mesiace pred

@jerguS: huMOR: Tak a je to vonku. https://afinabul.wordpress.com..../2021/12/21/humor-ta

   0    0
Kaki
Kaki 5 mesiace pred

Jerguš ak píšeš že volajúci mali nahlásiť stav karantény tak som trochu na pochybách o profesionalite operačného strediska rzp - čky. Volajúci v stresovej situácii čatokrát nekoná racionálne ale pod tlakom vo veľkom strese a strachu. Takže Jerguš primárne a fatálne vo vzťahu k technike vášho zásahu zlyhal absolútne OPERÁTOR RZP ! To je v takej situácii rozhodujúci faktor pokoja ktorý má zistiť a zároveň ZÍSKAŤ rozhodujúce informácie pre zásah zdravotníkov !

   0    0
sorso
sorso 5 mesiace pred

tu perfektne popisuju to co sa robi starym ludom v nemocniciach a predpokladam ze to bol pripad pani ...https://otevrisvoumysl.cz/kaba....la-ii-19-cast-covid-

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce