Nasledujúce


Globalizmus na Slovensku a Matovic proti paragrafu 424a

196 Zhliadnutia
Dokumentaren
71
Publikované 08 Apr 2021 / V Alternatívne médiá

VK 30.10.2020

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

StefanJ
StefanJ 4 mesiace pred

Bolo by fajn aspoň uviesť zdroj, alebo mená tých, ktorí v príspevku hovoria. Nie, nechcem ich udávať, ale toto by malo byť normou.

   0    0
Dokumentaren
Dokumentaren 4 mesiace pred
Dokumentaren
Dokumentaren 4 mesiace pred

funguje horny link ? ak nie tu je to od zaciatku https://www.youtube.com/watch?v=drcLA149u2E

   0    0
StefanJ
StefanJ 4 mesiace pred

@Dokumentaren: Ďakujem, ale bolo by dobre dať do popisku Zdroj Svobodný vysílač CS, z 30.10.2020.

   0    0
Dokumentaren
Dokumentaren 4 mesiace pred

@StefanJ: veľa ludi by to hneď odradilo zapnut :)

   0    0
StefanJ
StefanJ 4 mesiace pred

@Dokumentaren: Buďme iní, ako oni. Nebuďme, ako naši najvyšší ústavní činitelia a nebuďme plagiátormi preto, že odmietneme uvádzať zdroje, to po prvé. Okrem základnej slušnosti uvádzať zdroj, je to dobré aj pre dodržiavanie autorských práv, teda by bolo dobré mať uvedených aj ľudí, ktorí to hovoria. A v neposlednom rade to je potrebné aj kvôli neskoršej historiografii, aby si aj o 50 rokov ľudia mohli poskladať obraz dnešnej doby. A tiež ma strašne vie podpichnúť, keď ľudia neuvádzajú dátumy, potom si človek nájde nejaký článok, ale nevie ho priradiť do kontextu doby. Uvádzajte dátum, kedy ste video zaradili tu a uvádzajte aj dátum, kedy bolo nahrané - toto som si všimol, že zvyknete uvádzať, ale malo by to byť pravidlo, ak chete dostáť svojmu menu dokumentáreň - iným slovom dejepisec.

   0    0
Dokumentaren
Dokumentaren 4 mesiace pred

QR kód v obraze je odkaz na zdroj no žiaľ stránka to pri uploade orezala. Po upload-nuti videa sa automaticky pridá aktuálny dátum nahrania, ale dátum stiahnutia mám všade rovnaký (keď som prekopiroval videa na nový HDD) názvy dávam také ako to mám uložené. Keďže viacero videí je z youtube, ulozto etc(kde to už často nieje) je dosť pravdepodobne, že autor neuviedol pôvodne meno dokumentu, čiže ani môj názov videa nieje správny. Žiadne z videí nemám v zložke, kde by bol popis, čiže keď dám do vyhľadávača názov videa ja, ty, ktokoľvek dostaneme sa na to iste miesto. Som vďačný za reakciu a dúfam, že takáto "výhovorka" ospravedlní tento hriech :) PS: ak ktokoľvek spozná akýkoľvek dokument budem len a len rad, keď dá originálny názov do komentu.

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce