UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


VLÁDNI POSLANCI ZOBRALI POLOVICI NÁRODA AJ POSLEDNÉ ZVYŠKY ĽUDSKÝCH PRÁV! VITAJTE V KORONATOTALITE!

90 Zhliadnutia
REPUBLIKA
369
Publikované 15 Nov 2021 / V Politika

⁣Parlamentom prešla novela, ktorá upravuje mnoho zákonov, a ktorej cieľom je zničiť aj posledné zvyšky slobody. Úplne iracionálne a v rozpore s medicínskou realitou zakazuje neočkovaným ľuďom vstup do prevádzok a z podnikateľov robí otrokov systému, ktorí musia od svojich zákazníkov žiadať okrem covid pasu aj občiansky preukaz.
Dáva možnosti hygienikom zatvoriť ktorúkoľvek prevádzku na 30 dní, ak tam nájdu zákazníka, ktorý bude nezaočkovaný, alebo nebude mať potvrdenie o prekonaní. Pri opakovanom porušení tohto nariadenia môžu danej osobe aj zakázať podnikanie a vziať živnostenský list!!!
Za "urážku" zdravotníka vám po novom hrozí 1000 eur pokuta. Ak teda Krčmérymu poviete, že je klamár a zapredanec, skončíte s priestupkom.
Ak vláda príjme uznesenie a UVZ vydá vyhlášku, nedostanete sa bez očkovania ani do práce! Budete sa musieť testovať každé dva dni! Totalita ako od Orwella. Desivá a šialená.
Do práce sa zrejme čoskoro nedostanete bez očkovania alebo testu, ktorý budete musieť podstúpiť dvakrát týždenne. Nedovolia vám slobodne ani len pracovať.
A najhoršie na tom celom je, že ani slovom nepovedali, ako majú tieto nezmysly pomôcť nemocniciam. Ako to zlepší prácu zdravotníkov a zdravotný stav pacientov... Nič! Vyslovene samé nezmysly, ktoré so situáciou v nemocniciach nemajú nič spoločné.
Vládnu nám nekompetentní gauneri a hlupáci. Poďme do ulíc. Už 17. novembra o 15:00 na Šafárikovom námestí v Bratislave.
Výsledky hlasovania nájdete tu:
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=46883

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

truckermb
truckermb 9 mesiace pred

To že to nefunguje je zámer !

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce