UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Hygienicka o (ne)platnosti epidemie

144 Zhliadnutia
Dokumentaren
323
Publikované 23 Jul 2021 / V Alternatívne médiá

⁣TV Natura - Hygienicka o platnosti epidemie

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

JanMajlath
JanMajlath 1 rok pred

Keď toto počujem, tak si hovorím "Toto snáď ani nie je možné". Ako je možné, že sme sa nechali zatlačiť takto ďaleko? A čo sa s tým dá robiť?

   0    0
Dokumentaren
Dokumentaren 1 rok pred

Na to, aby sa niečo zmenilo treba zobudiť ľudí, ktorí sa ku všetkému stavajú pasívne a v období volieb vymenia svoje "Mňa politika nezaujíma" za názor prezentovaný v médiách. Kým sa ľudia budú orientovať len podľa toho kto ma viac peňazí pre marketing pred voľbami tak budeme stále štát v rovnakom stave.Treba ľuďom vysvetliť, že stále máme zlu vládu, lebo sme sa orientovali podľa toho, čo nám povedali médiá.Ak v TV vyhlásili, že potenciál má len týchto 5 strán je jasne, že treba byt opatrný. Kiska mal propagandu v časopise .týždeň. Pani prezidentka rovnako .týždeň a dennikN. V dennikuN bola tiež propaganda PS Spolu.Treba si spomenúť pri ďalších voľbách, že ak bude mať niekto v týchto médiách čo i len "o štipku" viac priestoru, ako konkurenčné strany tak je nevolitelny.Ak ti niektoré videa povedali niečo, čo si nevedel, alebo si myslíš, že by to malo vidieť-vedieť viacero ľudí tak link zdielaj okrem správ aj cez publick. Čím viac ľudí to uvidí tým viac ľuďom otvoríš oči. Je čas pridať ruku k dielu ;)

   0    0
JanMajlath
JanMajlath 1 rok pred

@Dokumentaren: Tiež som si to myslel. Lenže ludia neradi počúvajú racionálne a vecné argumenty. Myslím, že sa mi napriek aktivite nepodarilo zatial presvedčiť veľa ludí. Možno aj pre toto: https://dusanfabik.blog.sme.sk..../c/563982/instinktiv

   0    0
Zobraziť viac