Nasledujúce


POVINNÉ OČKOVANIE NESMIEME DOVOLIŤ! TOTO VLÁDNE ŠIALENSTVO MUSÍ UKONČIŤ GENERÁLNY ŠTRAJK!

485 Zhliadnutia
REPUBLIKA
347
Publikované 09 Dec 2021 / V Politika

⁣Táto odporná totalitná vláda tlačí na ľudí tým najprimitívnejším spôsobom! Vyhrážky a dehonestácia vlastného národa sa stali každodennou náplňou jej práce.
Toto šialenstvo a teror sa musí skončiť! Nemôžeme naďalej tolerovať vládu, ktorá vedie vojnu s vlastným národom! Nemôžeme sa nečinne prizerať likvidácii štátu a ľudských životov.
Musíme urobiť všetko pre generálny štrajk. Otvorte si preto aj vy stránku generálneho štrajku a pošlite výzvu opozícii a odborom.
WWW.GENERALNYSTRAJK.SK

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Nasraný vepř
Nasraný vepř 5 mesiace pred

Díky za Milana Mazureka. :-) Díky. Skvělý řečník. --- Pan Mazurek už několikrát vysvětloval proč nosí respirátor (symbol otroctví) v národní radě. Možná to i osobně chápu ..., ale tak to prostě nejde. Musí to sundat a vymanit se z tohoto otroctví, jinak je pro mě pouze další z mnoha otroků systému. A jeho slova jsou jen žvásty porobeného člověka. (přirovnal bych to k Einsatzgruppen, kde je fajn že u nich máš kamaráda, ale pořád je to porobený člověk) Myslím si, že v dnešní době jde hlavně o symboly a tento symbol otroctví mě vytáčí doběla. Zbavte se toho pane Mazurek a budu vám naslouchat.

   0    1
Kocuridlo
Kocuridlo 5 mesiace pred

keby ten respirator nemal tak si toto video nepozrieš a Benčik sa akurat zasmeje

   0    0
Nasraný vepř
Nasraný vepř 5 mesiace pred

@Kocuridlo: Ahoj :-) Já to panu Mazurekovi nevyčítám lidsky, chápu to a několikrát to i hezky vysvětlil. Ale dokud to bude nosit bude pro mě pouze otrok, který mluví hezky. Jen můj názor, možná jsem až moc radikální :-)

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce