Nasledujúce


AKO VÁM UKRADNÚ VAŠU HOTOVOSŤ? AKO VÁM UKRADNÚ VOĽBY? Časť 4. - PRIEREZ, ZHRNUTIE A ZÁVER

2,639 Zhliadnutia
dannykollar
2,142
Publikované 14 May 2022 / V Politika

.. ..

Zobraziť viac
5 Komentáre sort Triediť podľa

MarcelPD
MarcelPD 2 mesiace pred

Danny nechcem tu propagovať iné stránky ale stojí to za prečítanie https://www.michalapetr.com/

   0    0
introvertja
introvertja 2 mesiace pred

Ako môžu vedieť očkovaný, že keby sa nedali zaočkovať, tak by dopadli podstatne horšie...to akože na základe čoho? Že si to oni myslia? Že sú o tom sami presvedčený? Ako vie? A čo keď by covid vôbec nemal bez očkovania, alebo by nemal takmer žiadne zdravotné problémy? Ako vedia, že by to bolo tak, ako si myslia? Veď to je demagógia. Človek nežije v dvoch svetoch naraz, aby si to vedel porovnať, čo sa stane v tom prípade a čo v tom prípade. Ale hlavne že sú presvedčený, že by covid ťažko bez očkovania prežívali. A skúsili to vôbec niekedy, keď sú si tým taký istý? Nie, len sami seba o tom presvedčili, že by to tak bolo, lebo vlády a farmafirmy vždy chceli ľuďom len dobre, nikdy ich nechceli okrádať, zarobiť na nich, ovládať ich. Tak im naivne verme, lebo chcú, aby sme im verili.

   4    0
introvertja
introvertja 2 mesiace pred

Šak samozrejme, že zlodej (Filantropi/globalisti), čo vás chce okradnúť o vaše práva a slobody vám priamo nepovie, že to chce spraviť. Prečo by to robil? Bol by sprostý a vy by ste na neho čakali a pripravili sa na neho. Bude sa snažiť vás oblbnúť, aby ste to nečakali, verili mu a jeho skutočná identita zostala skrytá. No, bohužiaľ pre nich, už to nie je také jednoduché vďaka internetu a odvážnym ľuďom. Teraz idú buď, alebo. Buď vyhrajú za každú cenu, alebo prehrajú. Zlodej sa nikdy neprizná, že je zlodej, kým mu to nedokážete ;) Bude to popierať do poslednej sekundy, len aby z toho vyviazol a vyhol sa zaslúženému trestu.

   1    0
Dokumentaren
Dokumentaren 2 mesiace pred

spomenutý dokument "2000 Mules" ;o)
https://www.vimo.sk/watch/chHQ3XZywXoF4d4

   3    0
Sirach
Sirach 2 mesiace pred

sorry omylom som to zmazal,asi si mi odpovedal ,pýtal som sa na riešenie,ono kričať ,zoskupovať sa ,no neviem ,ja si myslím ,že zaspala súčasná opozícia,tí musia jednoznačne spolu z odbormi zorganizovať generálne štrajky,my sami nič nezmôžeme ,toto je v rukách kompetentných,nechápem prečo ešte stále neriešia to referendum,mali by si uvedomiť,že je už 5 minút po 12 neviem na čo stále čakajú až ich všetkých pozatvárajú potom už ozaj môžme ísť do pr...., tlačovkami to nevyriešia

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce