UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


Všetko, čo ste chceli vedieť o pandémii, ale báli ste sa opýtať

6,332 Zhliadnutia
dannykollar
2,194
Publikované 06 Dec 2021 / V ďalšie

Zobraziť viac
8 Komentáre sort Triediť podľa

Jarojr
Jarojr 7 mesiace pred

Stalo sa mi niečo podobné a bolo to tiež v roku 2018. Stratil som chuť, čuch a mesiac som sa potil doma. Chuť a čuch sa mi čiastočne vrátili.

   0    0
Sirach
Sirach 8 mesiace pred

Medzi tým ste si ale nestihli všimnúť ,že celú túto covid mašinériu využívajú feferóni teda inak maďari. Orbán nám tu skupuje pôdu a na poslednom sneme vyhlásil toto:
„My sme tí, ktorí otočia osud Maďarska. Môžeme dúfať, že naša generácia, štvrtá generácia od Trianonu ešte naplní svoje poslanie a Maďarsko privedie až k bránam víťazstva. Ale rozhodujúcu bitku musí vybojovať generácia po nás, piata generácia po Trianone… Začal sa návrat Maďarov do ich vlasti. Sto rokov trvajúca karanténa po Trianone sa skončila.“
Tí feferóni proste nedajú pokoj a evidentne cítia čo za lúzru v súčasnosti nám tu vládne v tejto krajine tak vycítili šancu ,lebo vedia ,že toto čo nám vládne je schopné im to južné Slovensko aj odovzdať.
https://www.hlavnespravy.sk/hr....anice-moze-zmenit-le

   0    1
Majotech
Majotech 8 mesiace pred

V Trstenskej nemocnici presne tak isto oddelili matku - od novorodenca, lebo matke, sestričke tiež testom dokázali že je pozitívna. Dieťa sa s matkou stretlo po týždni. Matka nemala ani kašeľ, ani príznaky.

   0    0
dodoruzicka
dodoruzicka 8 mesiace pred

Danny ešte stále si neodpovedal prečo si mi dal ban

   0    0
R777
R777 8 mesiace pred

S mnohými vecami súhlasím (ako je riziko očkovania, zahrávanie sa s modifikáciou genómu ako hru s ohňom, snaha zneužívať a manipulovať vedu, cielené znižovanie populácie rôznymi cestami.....), ale to čo Kamala povedala po 01:35:50, t.j. že mikroorganizmy nespôsobujú ochorenia dosť dehonestovalo celú túto diskusiu a vracia ju na úroveň zo začiatku 19. storočia. Kamala, si sympatická žena, fandím ti a vidím, že máš fakt dobrú fantáziu, ale pre mňa je napríklad MUDr. Peková profesionálka, ktorá vie čo robí a má z danej oblasti hlboké znalosti. Netvrdím, že veda niekedy nejde slepou uličkou. Ty keď ideš z WC si neumývaš ruky? Alebo keď sa porežeš alebo máš zapálenú ranu, ty si to nedezinfikuješ?

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce