Nasledujúce


Milan Mazurek pri odvolávaní Mikulca uviedol veci na pravú mieru!

167 Zhliadnutia
REPUBLIKA
367
Publikované 17 Jun 2021 / V Politika

⁣POSLANCI OĽANO TRIESKALI PRI ODVOLÁVANÍ MIKULCA SAMÉ NEZMYSLY... MUSEL SOM TO DAŤ NA PRAVÚ MIERU!
Včera sme v NR SR odvolávali ministra vnútra Romana Mikulca, nominanta strany OĽANO, ktorý je podozrivý zo závažnej korupcie, rodinkárstva a zneužívania právomoci verejného činiteľa. Úradné záznamy z vojenského spravodajstva, ktoré boli poslancom predstavené, obsahujú zásadné informácie, podľa ktorých nemá Roman Mikulec na svojej pozícii čo hľadať!
Okrem toho, že za čias Mikulcovho pôsobenia na najdôležitejších pozíciách vojenského spravodajstva dostala firma jeho otca zákazku na stráženie objektov za neuveriteľných 2,5 milióna eur, dostala ďalšiu zákazku za viac ako 100 tisíc firma, v ktorej preukázateľne pôsobil jeho brat!
Mikulec mal podľa prečítaných úradných záznamov požadovať úplatky, nasadzovať agentov na riešenie svojich osobných sporov so susedom a ovplyvňovať verejné obstarávania.
Taktiež mi ako poslancovi nestačí jeho úbohá výhovorka, že hodinky za 40 000, ktoré nepriznal v majetkovom priznaní sú kópiou a on k nim má nejaký citový vzťah. Tieto detinské hlúposti môže hovoriť poslancom OĽANO, no u inteligentnej spoločnosti mu toto nikdy neprejde.
Ani minister, ani vládni poslanci nedokázali tieto podozrenia vyvrátiť a zmohli sa len na trápne náreky o politickej objednávke a krivde voči Mikulcovi, ako aj nekonečných rečiach o klamstvách a zlodejinách minulých vlád, ktoré vraj majú ospravedlniť ich vlastné zlyhania a porušenia zákonov.

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce