UPOZORNENIE: Vimo prechádza zmenou prevádzkovateľa.
Prosíme o trpezlivosť v prípade, že niektoré funkcie nebudú bežať, alebo vypadne systém. Ďakujem.

Nasledujúce


Milan Mazurek (REPUBLIKA): Izraelské úrady zverejnili šokujúce zistenie čo nastane po zaočkovaní

41,057 Zhliadnutia
REPUBLIKA
290
Publikované 18 Jul 2021 / V Politika

⁣Kým "slovenské" médiá hlavného prúdu fungujú na báze jednostrannej a zvrátenej kampane, vo svete to môže fungovať aj trochu inak.
Komentátor americkej televízie Fox news, Tucker Carlson do celého sveta vykričal zásadné a šokujúce zistenia ohľadne vakcinácie mladých ľudí a detí v Izraeli! Slovenské médiá samozrejme čušia a verklíkujú, ako to do detí musíme napichať za každú cenu.
Takéto médiá sú už len propagandistické kanály, a preto sa musíme občianskou cestou snažiť vyvážiť jednostranný pohľad inými informáciami, ktoré tam nezaznejú. Preložili sme pre vás dané vystúpenie a vy si sami, slobodne môžete urobiť názor, na to, či chcete do svojich detí napichať testovacie vakcíny, za ktoré neberie výrobca zodpovednosť.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

TK86
TK86 6 mesiace pred

Fuuuu ved to povedal predsa uchylny, zabudlivy starec Bidet ved je predsa prezident a ten klamat nikdy nemoze. Tak strasne som sa mylil hned to napravim a v pondelok sa idem ockovat a rovno nech mi daju 2 davky nechce sa mi cakat. Juj nie v pondelok idem do prace tak mozno utorok ak sa mi bude chciet a zavolam celu nezaockovanu rodinu. Potom to spolocne oslavime v perfektnom McDonald's podniku a snad dostaneme i hambac a colu zadarmo. Uz sa neviem dockat

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce