Nasledujúce


Milan Mazurek (REPUBLIKA): Izraelské úrady zverejnili šokujúce zistenie čo nastane po zaočkovaní

44,064 Zhliadnutia
REPUBLIKA
362
Publikované 18 Jul 2021 / V Politika

⁣Kým "slovenské" médiá hlavného prúdu fungujú na báze jednostrannej a zvrátenej kampane, vo svete to môže fungovať aj trochu inak.
Komentátor americkej televízie Fox news, Tucker Carlson do celého sveta vykričal zásadné a šokujúce zistenia ohľadne vakcinácie mladých ľudí a detí v Izraeli! Slovenské médiá samozrejme čušia a verklíkujú, ako to do detí musíme napichať za každú cenu.
Takéto médiá sú už len propagandistické kanály, a preto sa musíme občianskou cestou snažiť vyvážiť jednostranný pohľad inými informáciami, ktoré tam nezaznejú. Preložili sme pre vás dané vystúpenie a vy si sami, slobodne môžete urobiť názor, na to, či chcete do svojich detí napichať testovacie vakcíny, za ktoré neberie výrobca zodpovednosť.

Zobraziť viac
4 Komentáre sort Triediť podľa

NoraHazel
NoraHazel 1 mesiac pred

I make over $35,000 doing a very easy and simple online job from home. Last month my friend got $50,000 from this job, giving only 2-3 hours a day. Everyone is starting to make money online.
..
Visit for more details........ http://www.WorkStar24.com

   0    0
MaryMyers
MaryMyers 1 mesiac pred

[ PRIPOJ SA K NÁM ]
Za prácu online dostávam zaplatené viac ako 120 až 350 dolárov za hodinu. Počul som o tejto práci pred 3 mesiacmi a potom, čo som sa k nej pridal, zarobil som na nej ľahko 24 000 000 $ bez toho, aby som mal online pracovné zručnosti. Jednoducho to vyskúšajte na priloženej stránke…
Tu som začal.…………>> http://Www.NetCash1.com

   0    0
kamilio99
kamilio99 3 mesiace pred

Vakcina je sloboda-?-?-?-pdla mna je to LEGALNA genocida.

   1    0
TK86
TK86 12 mesiace pred

Fuuuu ved to povedal predsa uchylny, zabudlivy starec Bidet ved je predsa prezident a ten klamat nikdy nemoze. Tak strasne som sa mylil hned to napravim a v pondelok sa idem ockovat a rovno nech mi daju 2 davky nechce sa mi cakat. Juj nie v pondelok idem do prace tak mozno utorok ak sa mi bude chciet a zavolam celu nezaockovanu rodinu. Potom to spolocne oslavime v perfektnom McDonald's podniku a snad dostaneme i hambac a colu zadarmo. Uz sa neviem dockat

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce