Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

Nasledujúce


DNES SME VEREJNE ŽIADALI U LENGVARSKÉHO ZRUŠIŤ COVID AUTOMAT

135 Zhliadnutia
REPUBLIKA
245
Publikované 26 Oct 2021 / V Politika

⁣Menom našich spoluobčanov, podnikateľov a živnostníkov, ktorí na Slovensku bojujú s nezmyselným COVID AUTOMATOM sme dnes verejne vyzvali Lengvarského na zrušenie COVID AUTOMATU.
✅ Vo VOĽNEJ ZÓNE zastupujeme cez 1000 utláčaných prevádzok, občanov, otcov rodín ktorí už v čiernych okresoch ekonomicky horia!
🙏 STAČILO !!! AUTOMAT je dielo nikým nevolených osôb v konzíliu odborníkov, je to bezhraničná svojvôľa ničiaca rodiny, živobytie a životy ľudí !!!
🙏 AUTOMAT nebol schválený nariadením vlády, ale uznesením, Ústava pritom hovorí jasne: zákony, medzinárodné zmluvy a nariadenia vlády vytvárajú povinnosti pre občanov !!!
🙏 Sám Lengvarský povedal, že AUTOMAT má "odporúčací charakter" a preto ho dnes žiadame na MZ SR zrušiť. Náš cieľ je vytvorit tlak na ministra, COVID AUTOMAT musí byť zrušený.
🙏 Hovoríme za občanov, šliapať po ich právach nikto nebude!!! STAČILO !!! Dnes začíname vyvíjať jasný tlak na zmenu !!! A 7 bodové Vyhlásenie na zrušenie automatu je toho dokladom.
❗NA MINISTERSTVE SA ZAMKOL A NEPRIJAL NÁS S VYHLÁSENÍM A ŽIADOSŤAMI, PRETO BUDEME POKRAČOVAŤ❗
👉 Text vyhlásenia v komentároch.
® Záznam zo živého vysielania tu a výzvy tu:
https://www.facebook.com/miroh....eredosrepublika/vide

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce