UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

❗️NAKA vzniesla obvinenie voči KULTURBLOGU❗️

899 Zhliadnutia
Kulturblog
637
Publikované 16 Mar 2021 / V História

⁣Vážení priatelia, naša činnosť vyvoláva rôzne reakcie. Množstvo ľudí nám vyjadruje podporu, no existujú aj takí, ktorí s nami nesúhlasia, čo samozrejme rešpektujeme. Aj vďaka ľudom, ktorým zásada slobody slova nič nehovorí sme pre naše názory prenasledovaní elitnou policajnou jednotkou. Pred pár dňami nám bolo doručené obvinenie z údajného rozširovania extrémistických materiálov v súvislosti s jedným z tričiek z našej širokej ponuky. Jednoznačne to vnímame ako účelový útok na Kulturblog za našu doterajšiu prácu. Jankovi hrozí trest až niekoľko rokov väzenia. My sme však presvedčení, že ide o nezmyselné silené obvinenie, pretože s extrémizmom nemáme nič spoločné. Držte nám palce.

Aj v tomto zápase nás môžte podporiť:

🔴 Poukázaním ľubovoľnej sumy na náš účet IBAN 💳:
SK62 0200 0000 0041 9025 5853

🔴 Nákupom kníh 📚, oblečenia 👕 a doplnkov 📦:
obchod.kulturblog.sk

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

newdimensionfilm
newdimensionfilm 1 rok pred

budú hľadať každú somarinku,každé slovko len aby vás dostali :( tu sa jedná o teror na objednávku,politickú objednávku.A vyviňovať sa z toho bude dlhé a náročné,lebo v dnešnom súdnictve-prokuratúre nikto nepozerá a nerieši,či máte resp. nemáte pravdu.Rieši sa iba proti komu sú tie vaše veci a jednanie namierené.Pokiaľ je to napr. proti romulánom či nosatým,tak vás odsúdia.Na vašej strane je pravda,na ich zákon.A tu je problém,že v spravodlivosti nejde zákon a pravda ruka v ruke. :)

   1    0
nekorektny
nekorektny 1 rok pred

Kde si ho možem ešte kúpiť? (Tričko)

   3    0
Zobraziť viac