Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

Nasledujúce


VLÁDA MÔŽE NEOČKOVANÝM ZAKÁZAŤ VOLIŤ! NEŠTÍTIA SA AKEJKOĽVEK PROTIÚSTAVNOSTI!

71 Zhliadnutia
REPUBLIKA
245
Publikované 28 Sep 2021 / V Politika

⁣Keďže súčasné znenie zákona o podmienkach výkonu volebného práva pozná tzv. prekážku v práve voliť, ktorou je zákonom obmedzená sloboda za účelom ochrany verejného zdravia, môže vláda pokojne v spojitosti s fašistickým zákonom o očkovacom apartheide obmedziť vstup do volebných miestností iba pre očkovaných.
Síce je právo voliť garantované Ústavou, vykastrovaný Ústavný súd nie je žiadnou inštanciou, ktorej by sme ešte mohli čokoľvek veriť. Ten sa za naše práva nikdy nepostaví! Sudcom Ústavného súdu ide len o ich fleky, platy a výhody, pričom národ hodili cez palubu.
My sme navrhli zákon, ktorý by právo voliť aj pre neočkované osoby ochránil tak, že by prekážku "zákonom ustanoveného obmedzenia slobody za účelom ochrany verejného zdravia" zrušil. Mikasov fašistický zákon by bol pri práve voliť následne nepoužiteľný.
Desivá totalita, ktorá sa rozrastá všade okolo nás je možná len vďaka hlasom vládnych poslancov, ktorí ju schvaľujú. Náš návrh zákona samozrejme odmietli a v rozprave sa nezmohli ani na slovo. Niet sa čomu diviť. Poslušne plnia veci, za ktoré sa budú pred svojimi deťmi hanbiť.

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce